Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego

Szukasz informacji o jakości kształcenia albo stypendiach? Chcesz się dowiedzieć jakie wydarzenia planujemy w najbliższym czasie? A może masz pomysł, który warto byłoby wcielić w życie na UW? Śledź naszą stronę - będziesz na bieżąco :)

Najważniejsze informacje
Aktualności
Galeria
Zobacz o czym piszemy na Facebooku!

Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego

Zarząd Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego: Przewodnicząca ZSS UW Julia Sobolewska +48 602 711 882 e-mail: julia.sobolewska@samorzad.uw.edu.pl Przewodnicząca Komisji Dydaktycznej Anna Krupa anna.krupa@samorzad.uw.edu.pl Dyżury: środy 10:15-11:15, czwartki 12:00-13:00 (Kampus Szturmowa). lub mailowo. Przewodnicząca Komisji Koordynacji Projektów Jagoda Białota jagoda.bialota@samorzad.uw.ed.pl Dyżury: wtorek 16.45-17.45 Przewodniczący Komisji Prawnej Adam Krzymiński adam.krzyminski@samorzad.uw.edu.pl Dyżury: wtorek 11.45-12.45 Przewodnicząca Komisji Współpracy Samorządowej Marcin Ciechanowicz marcin.ciechanowicz@samorzad.uw.edu.pl Dyżury: wtorek 11.30-13.15 Przewodniczący Komisji Współpracy i Komunikacji Zewnętrznej Tomasz Zając tomasz.zajac@samorzad.uw.edu.pl Dyżur po wcześniejszym ustaleniu mailowym Komisje Zarządu: Przewodnicząca Komisji UW Here Natalia Wanago wanago@here.uw.edu.pl here@uw.edu.pl Dyżury: środa 13.00-14.45 Przewodnicząca Komisji Finansowej ZSS UW Ewelina Dusza ewelina.dusza@samorzad.uw.edu.pl Dyżury: poniedziałki 17:00-18:00 Przewodnicząca Komisji ds. Wymian Studenckich Natalia Prymek natalia.prymek@samorzad.uw.edu.pl Dyżury: środa 12.00-13.30 Przewodnicząca Komisji Socjalnej Anna Smaruj anna.smaruj@samorzad.uw.edu.pl Dyżury: środa 16.15-17.15 Redaktor Naczelna Telewizji Studenckiej Uniwerek.TV Magdalena Ciesielska facebook.com/uniwerektv
Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego
Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego5 days ago
Razem z UW HERE przypominamy o możliwości skorzystania ze zniżek oferowanych specjalnie dla studentów Uniwersytetu Warszawskiego! Wystarczy ważna legitymacja studencka UW i w AKTIV SPORT będziecie mogli przygotować swój sprzęt na wyjazd ze zniżką na serwis -30% lub wypożyczyć albo kupić deskę/narty/akcesoria ze zniżką -10%! Gorąco polecamy i do zobaczenia na stoku! ⛷️🏂
Propozycja idealna dla wszystkich, a w szczególności wybierających się na Rzuć wszystko i jedź w Bieszczady! - Campus Zimowy😉
Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego
Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego shared Czytelnia Naukowa nr III's post.5 days ago
Czytelnia nr 3 zaprasza w swoje progi wszystkich, którzy niebawem będą mierzyć się z sesją! 📕📖📚📒
Bogaty księgozbiór ze wszystkich dziedzin nauki, dostęp do WIFI, możliwość skanowania, drukowania i kserowania, a przede wszystkim spokojne miejsce do pracy w zaciszu Czytelni. Brzmi dobrze, prawda? 😉