Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego

Szukasz informacji o jakości kształcenia albo stypendiach? Chcesz się dowiedzieć jakie wydarzenia planujemy w najbliższym czasie? A może masz pomysł, który warto byłoby wcielić w życie na UW? Śledź naszą stronę - będziesz na bieżąco :)

Najważniejsze informacje
Aktualności
Galeria
Zobacz o czym piszemy na Facebooku!

Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego

Zarząd Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego: Przewodnicząca ZSS UW Julia Sobolewska +48 602 711 882 e-mail: julia.sobolewska@samorzad.uw.edu.pl Przewodnicząca Komisji Dydaktycznej Anna Krupa anna.krupa@samorzad.uw.edu.pl Dyżury: środy 10:15-11:15, czwartki 12:00-13:00 (Kampus Szturmowa). lub mailowo. Przewodnicząca Komisji Koordynacji Projektów Jagoda Białota jagoda.bialota@samorzad.uw.ed.pl Dyżury: wtorek 16.45-17.45 Przewodniczący Komisji Prawnej Adam Krzymiński adam.krzyminski@samorzad.uw.edu.pl Dyżury: wtorek 11.45-12.45 Przewodnicząca Komisji Współpracy Samorządowej Marcin Ciechanowicz marcin.ciechanowicz@samorzad.uw.edu.pl Dyżury: wtorek 11.30-13.15 Przewodniczący Komisji Współpracy i Komunikacji Zewnętrznej Tomasz Zając tomasz.zajac@samorzad.uw.edu.pl Dyżur po wcześniejszym ustaleniu mailowym Komisje Zarządu: Przewodnicząca Komisji UW Here Natalia Wanago wanago@here.uw.edu.pl here@uw.edu.pl Dyżury: środa 13.00-14.45 Przewodnicząca Komisji Finansowej ZSS UW Ewelina Dusza ewelina.dusza@samorzad.uw.edu.pl Dyżury: poniedziałki 17:00-18:00 Przewodnicząca Komisji ds. Wymian Studenckich Natalia Prymek natalia.prymek@samorzad.uw.edu.pl Dyżury: środa 12.00-13.30 Przewodnicząca Komisji Socjalnej Anna Smaruj anna.smaruj@samorzad.uw.edu.pl Dyżury: środa 16.15-17.15 Redaktor Naczelna Telewizji Studenckiej Uniwerek.TV Magdalena Ciesielska facebook.com/uniwerektv
Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego
Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego1 day ago
Jesteśmy dziś na Dniu Otwartym UW! 😀
Przyjdźcie, poznajcie nas, weźcie udział w specjalnie przygotowanych konkursach i zgarnijcie atrakcyjne nagrody 😉 Opowiemy Wam o tym, co robimy i jak można do nas dołączyć.
Czekamy na Was do 14:30 na nasz stand na Kampusie Głównym!
Do zobaczenia! 🌞
Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego
Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego4 days ago
Young social media specialists, here is an event worth going to!
The Department of Communication Studies of the Faculty of Social Sciencesat the University of Latvia organizes an international summer school for students from all over
the world in the Latvian capital from August 5 – 18, 2018, focusing on “Content Production for Digital Media”. Some scholarships are available for students for participation in Riga Summer School 2018.
↪️The application deadline is 23:59 on May 21, 2018.
For more info, visit https://www.rigasummerschool.eu/