Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego

Szukasz informacji o jakości kształcenia albo stypendiach? Chcesz się dowiedzieć jakie wydarzenia planujemy w najbliższym czasie? A może masz pomysł, który warto byłoby wcielić w życie na UW? Śledź naszą stronę - będziesz na bieżąco :)

Najważniejsze informacje

Wybory!

Do 15 listopada trwają wybory samorządowe! Sprawdź fanpage'a Komisji Wyborczej Samorządu Studentów , żeby dowiedzieć się kiedy możesz wybrać swoich przedstawicieli lub wystartować!

Aktualności
Galeria
Zobacz o czym piszemy na Facebooku!

Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego

Zarząd Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego: Przewodnicząca ZSS UW Julia Sobolewska +48 602 711 882 e-mail: julia.sobolewska@samorzad.uw.edu.pl Przewodnicząca Komisji Dydaktycznej Anna Krupa anna.krupa@samorzad.uw.edu.pl Dyżury: środy 10:15-11:15, czwartki 12:00-13:00 (Kampus Szturmowa). lub mailowo. Przewodnicząca Komisji Koordynacji Projektów Jagoda Białota jagoda.bialota@samorzad.uw.ed.pl Dyżury: wtorek 16.45-17.45 Przewodniczący Komisji Prawnej Adam Krzymiński adam.krzyminski@samorzad.uw.edu.pl Dyżury: wtorek 11.45-12.45 Przewodnicząca Komisji Współpracy Samorządowej Marcin Ciechanowicz marcin.ciechanowicz@samorzad.uw.edu.pl Dyżury: wtorek 11.30-13.15 Przewodniczący Komisji Współpracy i Komunikacji Zewnętrznej Tomasz Zając tomasz.zajac@samorzad.uw.edu.pl Dyżur po wcześniejszym ustaleniu mailowym Komisje Zarządu: Przewodnicząca Komisji UW Here Natalia Wanago wanago@here.uw.edu.pl here@uw.edu.pl Dyżury: środa 13.00-14.45 Przewodnicząca Komisji Finansowej ZSS UW Ewelina Dusza ewelina.dusza@samorzad.uw.edu.pl Dyżury: poniedziałki 17:00-18:00 Przewodnicząca Komisji ds. Wymian Studenckich Natalia Prymek natalia.prymek@samorzad.uw.edu.pl Dyżury: środa 12.00-13.30 Przewodnicząca Komisji Socjalnej Anna Smaruj anna.smaruj@samorzad.uw.edu.pl Dyżury: środa 16.15-17.15 Redaktor Naczelna Telewizji Studenckiej Uniwerek.TV Magdalena Ciesielska facebook.com/uniwerektv
Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego
Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego2 days ago
Informacja od OKSS:
Stypendium rektora dla najlepszych studentów w roku akademickim 2017/2018 wyniesie 780 zł miesięcznie, a więc o 80 zł więcej niż początkowo zakładano i 130 zł więcej, niż w poprzednim roku.

Wypłaty zrealizujemy ok. 21.12.2017 r.

Decyzje będziemy udostępniać od piątku do poniedziałku/wtorku. Lista jednostek, których studentom udostępniono decyzje będzie na bieżąco aktualizowana w oddzielnym wpisie.

_________________

English version:
Rector's scholarship for the best students in the academic year 2017/2018 is amounting to 780 PLN per month, which is 130 PLN more in comparison to the previous year.

The scholarships will be paid around December 21, 2017.

Decisions are uploaded from Friday till Monday/ Tuesday. The list of faculties from which students were already given the information will be updated in a separate post.