Logo Samorządu Uniwersytetu Warszawskiego

paź21

National Theatre Live z UW: "Tramwaj zwany pożądaniem"

Zapraszamy na kolejny spektakl z cyklu już 4 listopada!

Czytaj więcej
paź20

Przedsiębiorcze inicjatywy Biura Karier i ZSS UW

Sprawdź, jakie wydarzenia czekają Cię w nadchodzącym tygodniu!

Czytaj więcej
paź16

Rekrutacja do studenckiej telewizji Uniwerek.TV

Poszukujemy ciekawych, uzdolnionych, a przede wszystkim kreatywnych osób, które marzą o pracy w mediach!

Czytaj więcej
paź21

National Theatre Live z UW: „Tramwaj zwany pożądaniem”

nt live logo

Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego wraz z Samorządem Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego i Kinem Atlantic z wielką przyjemnością zapraszają wszystkich zainteresowanych na pokaz sztuki „Tramwaj Zwany Pożądaniem” wyświetlanej w ramach międzynarodowego projektu National Theatre Live!  więcej »

paź21

Historia „Lalka”: powrót Wyklętych

3 Waza

Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego przy współpracy z lokalem Trzecia Waza, mieszczącym się nieopodal Uniwersytetu, zaprasza na spotkanie: Historia „Lalka”: powrót Wyklętych.  więcej »

paź20

Koncert Tadka w Hybrydach

młodzi dla polski

Już 23 października w Hybrydach będzie można posłuchać i porozmawiać z Tadkiem Polkowskim, raperem Tadkiem. Wystąpi dla Was z programami Niewygodna Prawda i Burza. Utwory w nich przedstawione odnoszą się do wartości patriotycznych oraz kultywowaniu wiedzy o Żołnierzach Wyklętych. więcej »

paź20

Przedsiębiorcze inicjatywy Biura Karier i ZSS UW

Biuro Karier UW 20.10.

Przedstawiamy Wam kolejne oferty przygotowane przez Biuro Karier Uniwersytetu Warszawskiego. Ponadto w tym tygodniu czeka nas kolejne spotkanie z cyklu „Rozszyfruj Rynek Pracy” oraz Projekt: Praca przygotowany przez Gazetę Wyborczą przy patronacie ZSS UW.  więcej »

paź20

Najbliższe wydarzenia w ramach „Witaj na UW!”

Witaj na UW!

Koncert zespołu Muchy, spektakl „Klejnoty” w Teatrze Komedia, konkursy, w których do wygrania bezpłatne zaproszenia do warszawskich teatrów i wiele innych! Sprawdź, co dzieje się na UW w nadchodzącym tygodniu!  więcej »

paź19

„Projekt: Praca” 2014

projek_praca_LOGO

Już 24 października w Warszawie odbędą się warsztaty dla studentów i absolwentów w ramach akcji społecznej „Projekt: Praca” organizowanej przez „Gazetę Wyborczą”.  więcej »