Logo Samorządu Uniwersytetu Warszawskiego

Lut10

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Zapraszamy na szkolenie organizowane przez EY Polska 23 lutego o godz. 17 w sali 200

Czytaj więcej
Lut9

Brussels Model European Union debate

Jesteście zainteresowani procesem decyzyjnym i legislacyjnym w Europie? Chcecie poznać interesujących ludzi z Europy oraz nawiązać wartościowe przyjaźnie?

Czytaj więcej
Lut4

NT Live - Jak wam się podoba

Zapraszamy na kolejny pokaz z cyklu

Czytaj więcej
Lut10

Pomaganie w praktyce, czyli CSR w EY Polska

ey

Co robią Elfy w międzynarodowej firmie konsultingowej? Dlaczego CSR to nie to samo co zrównoważony rozwój? Które fotele na Rondo1 są najwygodniejsze?

Continue reading “Pomaganie w praktyce, czyli CSR w EY Polska” »

Lut9

Międzynarodowa debata w sercu Europy!

Calque-32

Jesteście zainteresowani procesem decyzyjnym i legislacyjnym w Europie? Chcecie poznać interesujących ludzi z Europy oraz nawiązać wartościowe przyjaźnie? Ważne jest dla was rozwijanie przydatnych umiejętności publicznego wypowiadania się oraz negocjacji?

Continue reading “Międzynarodowa debata w sercu Europy!” »

Lut4

NT Live wraz z UW – „Jak wam się podoba”

kolumienka

Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego wraz z Samorządem Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego i Kinem Atlantic mają ogromną przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych transmisję na żywo sztuki „Jak wam się podoba” wyświetlanej w ramach międzynarodowego projektu National Theatre Live!

Continue reading “NT Live wraz z UW – „Jak wam się podoba”” »

Sty25

Konkurs „Dyplomy dla Warszawy”

mw

Rusza pierwsza edycja konkursu „Dyplomy dla Warszawy”, w którym przyznawane będą nagrody autorom najlepszych rozpraw doktorskich i prac magisterskich z zakresu wszelkich specjalności naukowych dotyczących społeczno-gospodarczego rozwoju Warszawy. Prace należy nadsyłać do 29 lutego br.

Continue reading “Konkurs „Dyplomy dla Warszawy”” »

Sty24

UVVolley 2016

Przed nami druga edycja siatkarskiego turnieju UVVolley ! Zapraszamy wszystkich siatkoholików UW i nie tylko do rywalizacji. Studenci, absolwenci, znajomi UW – tak, właśnie Wy!

Continue reading “UVVolley 2016” »

Sty21

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową związaną z Suwałkami

suwalki

Czesław Renkiewicz, Prezydent Suwałk ogłasza konkurs na najlepszą pracę dyplomową o tematyce związanej z Miastem Suwałki. Prace do konkursu będzie można zgłaszać w trzech kategoriach: praca licencjacka, praca magisterska i praca doktorancka. Pula nagród w konkursie to aż 10 tys. zł. Continue reading “Konkurs na najlepszą pracę dyplomową związaną z Suwałkami” »