Logo Samorządu Uniwersytetu Warszawskiego

lut26

Gramy w kręgle?

Jak najbardziej! Zapisz się na Turniej Bowlingowy na UW, który startuje już 7 marca!

Czytaj więcej
lut26

Welcome Week 2015

Sprawdź podsumowanie naszej akcji na Kampusie Głównym UW!

Czytaj więcej
lut20

Szkolenia z finansowania projektów studenckich!

Myślałeś kiedyś o organizacji projektu studenckiego na Uniwersytecie Warszawskim? Tylko na naszym szkoleniu dowiesz się, skąd pozyskać na niego środki

Czytaj więcej
lut26

Gramy w kręgle?

logo-uw

Turniej Bowlingowy na UW to nowy projekt realizowany przez Samorząd Studentów dedykowany studentom wszystkich jednostek Uniwersytetu Warszawskiego. Spędź z nami sobotnie popołudnie 7 marca w godzinach 13.30-17.30 w Hula Kula! Jeśli chcesz wziąć udział w turnieju wraz ze swoimi znajomymi to nie czekaj do ostatniej chwili – zgłoś się!

więcej »

lut26

Podsumowanie akcji Welcome Week

IMG_2260

26 lutego odbyła się kolejna akcja promocyjna Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego. Tym razem, nie witaliśmy studentów naszej Alma Mater z okazji inauguracji roku akademickiego, ani nie przygotowywaliśmy specjalnych pakietów ułatwiających naukę do egzaminów w sesji, a obdarowywaliśmy specjalnymi paczkami studentów wracających po feriach zimowych na uczelnię. więcej »

lut23

Zadbaj o swoje serce

zdj¦Öcie tematyczne

Choroby układu krążenia coraz częściej dotykają młodych ludzi i są najczęstszą przyczyną zgonów w Unii Europejskiej. Systematyczne badania pozwalają na wczesne wykrycie nieprawidłowości i zastosowanie odpowiedniego działania profilaktycznego lub leczenia. Jeśli chcesz długo cieszyć się zdrowiem, w pierwszej kolejności zadbaj o serce.

więcej »

lut23

Spotkanie WZZJK / Szkolenie dla samorządów studentów

nice

Uprzejmie informujemy, że 10 marca (wtorek) 2015 r. o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie dla przedstawicieli studentów i doktorantów w Zespołach Zapewniania Jakości Kształcenia oraz dla osób zainteresowanych kwestiami dydaktycznymi w jednostkach. Spotkanie organizowane jest przez ZSS UW we współpracy z ZSD UW. Natomiast 7 marca (sobota) 2015 r. o godzinie 14:00 odbędzie się szkolenie z zakresu dydaktyki i funkcjonowania samorządów dla przedstawicieli studentów w samorządach jednostkowych.

więcej »

lut20

Szkolenia z finansowania projektów studenckich organizowane przez Komisję Finansową ZSS UW

świnka skarbonka

Myślałeś kiedyś o organizacji projektu studenckiego na Uniwersytecie Warszawskim? Masz pomysł na wydarzenie, które przyciągnęłaby rzeszę studentów? A może jesteś członkiem organizacji studenckiej organizacji lub koła naukowego, które ma wiele kreatywnych pomysłów? Zazwyczaj w realizacji marzeń i planów przeszkadza brak środków finansowych na wielkie przedsięwzięcia. Po tym szkoleniu nie będziesz miał już tego problemu! więcej »

lut18

PASCL project (Student Centred Learning)

pascltraining

W dniach 15-18 lutego 2015 r. w Budapeszcie odbyło się szkolenie PASCL Training of Peer Assessment Teams in Student Centred Learning dla przedstawicieli europejskich uczelni wyższych w ramach projektu PASCL (Peer Assessment of Student Centred Learning) wspieranego przez Komisję Europejską i Lifelong Learning Programme. W skład konsorcjum projektu wchodzi ESU (European Students Union), UNICA (Network of Universities from the Capitals of Europe), Uniwersytet Jyväskylä, CEU (Central European University), Melius oraz Knowledge Innovation Centre.

więcej »