Logo Samorządu Uniwersytetu Warszawskiego

lis20

National Theatre Live z Uniwersytetem Warszawskim! -

Już 9 grudnia w Klubie Atlantic kolejny pokaz z serii NT LIve! Tym razem w dwóch różnych wersjach!

Czytaj więcej
lis17

UW HERE Movie Night

22 listopada w Kinie Atlantic czeka Was mocna dawka humoru w 3 różnych odsłonach!

Czytaj więcej
lis17

198. urodziny Uniwersytetu Warszawskiego

Zachęcamy do uczestnictwa w obchodach kolejnej rocznicy powstania naszej uczelni!

Czytaj więcej
lis22

Uprising Spray Warsaw

Instytut_Germanistyki

Zapraszamy do udziału projekcie Uprising Spray Warsaw organizowanym w Instytucie Germanistyki Uniwersytetu Warszawskiego w dniach 25-28.11.2014 przez Instytut Germanistyki i Stowarzyszenie Bundestag Alumni Polska przy wsparciu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. więcej »

lis21

„Dwa wymazy i do bazy” – akcja profilaktyczna DKMS

dkms

Rusza akcja profilaktyczna „Dwa Wymazy i do bazy” organizowana przez Fundację DKMS (Baza Komórek Macierzystych). Już za tydzień w kilku lokalizacjach na Uniwersytecie Warszawskim będzie można zarejestrować się do bazy dawców komórek macierzystych, co może uratować życie chorym na raka krwi.  więcej »

lis21

Zimowa Wałówka – zbiórka karmy dla potrzebujących psów i kotów

ucw uw

Z okazji zbliżającej się zimy i nadchodzącego Dnia Wolontariusza Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu organizuje ZIMOWĄ WAŁÓWKĘ dla Zwierzaków z Mińska! Zapraszamy do wzięcia udziału całą społeczność Uniwersytetu Warszawskiego (wraz z rodzinami, sąsiadami, znajomymi i znajomymi znajomych)!  więcej »

lis20

Akcja profilaktyczna „Liczy się każdy oddech”

scanmed

W dniu 24 listopada Scanmed Akamedik zaprasza na akcję profilaktyczną poświęconą diagnostyce chorób układu oddechowego. Akcja odbędzie się w Placówce Podstawowej Opieki Zdrowotnej Akamedik w Warszawie przy ul. Józefa Ciszewskiego 15.

więcej »

lis20

National Theatre Live z UW – „Frankenstein”

NTLIve_Frankenstein_ZSS-cop

Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego wraz Samorządem Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego i Kinem Atlantic z wielką przyjemnością ponownie zapraszają wszystkich zainteresowanych na pokazy sztuki „Frankenstein” wyświetlanej w ramach międzynarodowego projektu National Theatre Live! więcej »

lis19

Zostań Ambasadorem „Kursu na Przyszłość”

kurs na przyszłość

Lubisz dzielić się swoim doświadczeniem i czujesz, że potrafisz inspirować innych? Myślisz, że dzisiaj inaczej pokierowałbyś swoim życiem, gdybyś wcześniej wiedział to, co wiesz teraz? Zostań ambasadorem Kursu na Przyszłość, przejdź profesjonalne szkolenie i poprowadź warsztaty dla uczniów!  więcej »