Logo Samorządu Uniwersytetu Warszawskiego

lip29

Philip Zimbardo na UW!

W najbliższy piątek odbędzie się wyjątkowy wykład wybitnego profesora psychologii.

Czytaj więcej
lip28

Złóż wieniec powstańcom!

Zapraszamy do wspólnych obchodów 70. rocznicy Powstania Warszawskiego na Uniwersytecie!

Czytaj więcej
lip24

Campus Akademicki ŁAZY 2014

Dowiedz się wiecęj o największej "zerówce" na UW!

Czytaj więcej
lip29

Philip Zimbardo na UW!

uwlogo

W najbliższy piątek, 1 sierpnia 2014 roku, Uniwersytet Warszawski będzie gościł światowej sławy psychologa, prof. Philipa Zimbardo, o którym świat usłyszał za sprawą stanfordzkiego eksperymentu, który miał pokazać znaczenie wpływu sytuacji społecznej na zachowanie jednostki. więcej »

lip28

Złóż wieniec powstańcom!

polska-walczaca-zajawka

Szanowni Studenci!

W związku z 70. rocznicą Powstania Warszawskiego chcielibyśmy wszystkich Was serdecznie zaprosić do wspólnego złożenia wieńca pod znajdującą się na terenie Kampusu Głównego Uniwersytetu Warszawskiego tablicą upamiętniającą walczących w obronie Warszawy. Złożenie wieńca odbędzie 1 sierpnia o godzinie 11.00. więcej »

lip24

Trwa rejestracja na Campus Akademicki 2014!

campusakademicki

Co to jest Campus Akademicki? Dlaczego jest tak sławny wśród studentów UW? Do kogo skierowana jest nasza oferta? Jakie atrakcje czekają na uczestników w Łazach? Na te wszystkie pytania odpowiemy Wam w artykule poniżej! więcej »

lip19

Projekt „W drodze do demokracji”

fim

Uczestnicy podczas tygodniowego szkolenia wezmą udział w zajęciach i warsztatach prowadzonych przez: zawodowych dziennikarzy, trenerów. Wszystko po to, by po zakończeniu sezonu wakacyjnego młodzi liderzy po powrocie do swych aktywności społecznych mogli poprawić jakość pracy swojej organizacji oraz rozwinąć samego siebie. więcej »

lip18

Telewizja Polska i Polskie Radio patronami obchodów 200-lecia UW

200latUW

W dniach 16-17 lipca, Uniwersytet Warszawski zawarł porozumienie z Polskim Radiem oraz Telewizją Polską o udzielenie przez powyższe patronatu nad obchodami 200-lecia Uniwersytetu Warszawskiego.  więcej »

lip16

Bezpłatne szkolenia dla Traderów na Uniwersytecie Warszawskim!

fibonacci

Komisja Przedsiębiorczości ZSS UW zaprasza do udziału w projekcie: „W realu z FiboTeam”. Jest to unikalne wydarzenie organizowane przez praktyków rynku walutowego i skierowanym do wszystkich Traderów - zarówno tych, którzy już teraz aktywnie handlują na Forex.

więcej »