Logo Samorządu Uniwersytetu Warszawskiego

kwi21

National Theatre Live z Uniwersytetem Warszawskim - War Horse!

Już 24 kwietnia w Kinie Atlantic kolejny pokaz z serii!

Czytaj więcej
kwi18

Życzenia Wielkanocne

ZSS UW życzy Wesołych Świąt!

Czytaj więcej
kwi15

Zwycięzcy Wydziałowi Nauczyciela Akademickiego Roku

Znamy finalistów II edycji plebiscytu!

Czytaj więcej
kwi22

Rekrutacje do Studenckiego Biura Tłumaczeń

logo-uw

Nowe nabory do Studenckiego Biura Tłumaczeń! Otwieramy nabór do sekcji języka francuskiego Studenckiego Biura Tłumaczeń! więcej »

kwi21

National Theatre Live z Uniwersytetem Warszawskim – War Horse

nt live logo

Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego wraz z Samorządem Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego i Kinem Atlantic z wielką przyjemnością zapraszają wszystkich zainteresowanych na pokaz sztuki „War Horse” wyświetlanej w ramach międzynarodowego projektu National Theatre Live!  więcej »

kwi19

Festiwala Teatrów dla Dzieci i Młodzieży Korczak 2014

korczak

W dniach 23 – 31 maja odbędzie się po raz pierwszy w Polsce Światowy Kongres ASSITEJ oraz specjalna edycja Festiwalu Teatrów dla Dzieci i Młodzieży Korczak 2014 więcej »

kwi18

Zmiana godzin pracy Biura w dniu 18.04.

logotyp-samorzad-rgb

Informujemy, że w dniu 18 kwietnia 2014 roku Biuro Zarządu Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego jest czynne tylko do godziny 14:00!  więcej »

kwi18

Wesołych Świąt

Pełnych spokoju i radości Świąt Wielkanocnych, dobrego wypoczynku w rodzinnym gronie oraz optymizmu, energii i nadziei na lepszą przyszłość składa Wam i Waszym rodzinom Zarząd Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego. więcej »

kwi17

IX Krakowska Konferencja Młodych Uczonych

kkmu

W imieniu Grupy Naukowej Pro Futuro oraz organizatorów Krakowskiej Konferencji Młodych Uczonych mamy zaszczyt zaprosić Was na kolejną edycję corocznej imprezy naukowej adresowanej do doktorantów i młodych pracowników nauki. więcej »