Logo Samorządu Uniwersytetu Warszawskiego

wrz18

Inauguracja roku akademickiego 2014/15

Uniwersytet zainauguruje kolejny rok akademicki! Bądź tego dnia z nami - 1 października, godz.14, Auditorium Maximum!

Czytaj więcej
wrz16

Zalicz WF w Egurrola Dance Studio!

Nie przegap rejestracji! Już od 20 września możesz zapisać się na ulubione zajęcia taneczne!

Czytaj więcej
wrz10

Trójstronne Forum Młodzieżowe Monachium 2014 już za nami!

Relacja z wydarzenia przygotowana przez reprezentację Samorządu UW

Czytaj więcej
wrz19

Szkolenia z praw i obowiązków studenta dla studentów I roku!

buw_owls

Drodzy Samorządowcy!

Przypominamy o obowiązku przeprowadzenia przez członków Zarządu Samorządu Studentów UW  szkolenia z praw i obowiązków studenta dla studentów I roku I i II stopnia danej jednostki. więcej »

wrz19

Szlachetna Paczka szuka wolontariuszy!

szlachetna

Po raz czternasty w Polsce SZLACHETNA PACZKA poszukuje wolontariuszy. To dzięki nim najbardziej potrzebujący otrzymają mądrą, inspirującą do zmiany pomoc i sygnał, że nie są sami.  więcej »

wrz18

Inauguracja roku akademickiego 2014/15

uwlogo

Tradycyjnie, 1 października Uniwersytet uroczyście zainauguruje kolejny rok akademicki. Parę minut przed 14.00 orszak w togach, złożony z władz Uniwersytetu, członków Senatu oraz zaproszonych gości – rektorów innych polskich uczelni, przejdzie sprzed Pałacu Kazimierzowskiego do Auditorium Maximum.

więcej »

wrz17

Wykład inauguracyjny Uniwersytetu Otwartego UW

uwlogo

Zapraszamy na uroczystą Inaugurację roku akademickiego 2014/2015 Uniwersytetu Otwartego Uniwersytetu Warszawskiego, która odbędzie się w czwartek, 25 września 2014 roku o godzinie 18:00, w Auli Dawnej Biblioteki UW, przy Krakowskim Przedmieściu 26/28. więcej »

wrz16

Zalicz WF w Egurrola Dance Studio!

eds

W październiku rozpoczyna się rok akademicki. Jednak już w najbliższą sobotę, 20 września, rusza pierwsza tura zapisów studentów Uniwersytetu Warszawskiego (UW) na zajęcia z tańca. W tym czasie, dzięki współpracy z Egurrola Dance Studio, studenci będą mogli zaliczyć swoje zajęcia z WFu w jednej z placówek tej największej szkoły tańca w Warszawie, znajdującej się na terenie UW, przy ulicy Żwirki i Wigury. więcej »

wrz10

Trójstronne Forum Młodzieżowe 2014

Trójstronne Forum Młodzieżowe - Logo

W dniach 1.09 – 5.09 w Monachium odbyło się II Trójstronne Forum Młodzieży między uczestnikami z trzech krajów Europy – Polski, Niemiec i Rosji. Głównym tematem spotkania było “Trialog niemiecko-polsko-rosyjski: wspólne wyzwania, wspólna przyszłość?”. więcej »