Logo Samorządu Uniwersytetu Warszawskiego

lip23

Campus UW 2015

Gratulujemy pomyślnej rekrutacji na studia na Uniwersytet Warszawski! Właśnie stałeś się członkiem naszej akademickiej społeczności, ale to dopiero początek Twojej studenckiej drogi!

Czytaj więcej
lip22

National Theatre Live

z Zarządem Samorządu Studentów oraz Zarządem Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego 28 lipca o 20:30 w Kinie Atlantic

Czytaj więcej
cze6

Ankieta dla studentów

1 czerwca 2015 r. rozpoczyna się nowa edycja ogólnouniwersyteckiej ankiety organizowanej przez Pracownię Ewaluacji Jakości Kształcenia UW.

Czytaj więcej
lip30

Złóż wieniec powstańcom!

rocznica pw

Zarząd Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do udziału w uroczystościach organizowanych przez władze Uniwersytetu Warszawskiego z okazji 71. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

więcej »

lip23

Campus UW 2015

campus uw

Gratulujemy pomyślnej rekrutacji na studia na Uniwersytet Warszawski!
Właśnie stałeś się członkiem naszej akademickiej społeczności, ale to dopiero początek Twojej studenckiej drogi!

więcej »

lip23

Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

social-icon

17 lipca Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego podpisała rozporządzenia w sprawie stypendiów ministra za wybitne osiągnięcia przyznawanych studentom oraz stypendiów ministra za wybitne osiągnięcia przyznawanych doktorantom.

więcej »

lip23

Dni Adaptacyjne – informacja dla samorządów

kolumienka

Na stronie Biura Spraw Studenckich pojawiło się pismo Prorektor ds. studentów i jakości kształcenia ws. dni adaptacyjnych (m.in. o szkoleniach bibliotecznych, regulaminie i zasadach studiowania, pomocy materialnej, prawach i obowiązkach studenta). Wystarczy kliknąć tutaj.

lip23

Zmiana lokalizacji Biura Zarządu Samorządu Studentów UW

kolumienka

Szanowni Państwo!
Z powodu generalnego remontu dotychczasowej siedziby Biura Zarządu Samorządu Studentów UW w dn. 24 lipca – 1 sierpnia b.r., Biuro zostaje tymczasowo przeniesione do pokoju 104 (korytarz na I piętrze, budynek przy ul. Krakowskie Przedmieście). Zmianie ulega telefon kontaktowy Biura: +48 22 55 22 617. Godziny pracy Biura w nowej lokalizacji nie ulegają zmianie.

lip22

National Theatre Live – Zawsze Piękne

NTLive_BTBF_Cover_Photo

Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego wraz z Samorządem Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego i Kinem Atlantic z wielką przyjemnością zapraszają więcej »