Logo Samorządu Uniwersytetu Warszawskiego

lip24

Campus Akademicki ŁAZY 2014

Dowiedz się wiecęj o największej "zerówce" na UW!

Czytaj więcej
lip18

Telewizja Polska i Polskie Radio patronami obchodów 200-lecia UW

Nadawcy państwowi przeprowadzą relacje z cyklu uroczystości!

Czytaj więcej
lip16

Bezpłatne szkolenia dla Traderów na Uniwersytecie Warszawskim!

Zainwestuj w siebie! Wykorzystaj szansę! Przyjdź na spotkanie!

Czytaj więcej
lip24

Trwa rejestracja na Campus Akademicki 2014!

campusakademicki

Co to jest Campus Akademicki? Dlaczego jest tak sławny wśród studentów UW? Do kogo skierowana jest nasza oferta? Jakie atrakcje czekają na uczestników w Łazach? Na te wszystkie pytania odpowiemy Wam w artykule poniżej! więcej »

lip19

Projekt „W drodze do demokracji”

fim

Uczestnicy podczas tygodniowego szkolenia wezmą udział w zajęciach i warsztatach prowadzonych przez: zawodowych dziennikarzy, trenerów. Wszystko po to, by po zakończeniu sezonu wakacyjnego młodzi liderzy po powrocie do swych aktywności społecznych mogli poprawić jakość pracy swojej organizacji oraz rozwinąć samego siebie. więcej »

lip18

Telewizja Polska i Polskie Radio patronami obchodów 200-lecia UW

200latUW

W dniach 16-17 lipca, Uniwersytet Warszawski zawarł porozumienie z Polskim Radiem oraz Telewizją Polską o udzielenie przez powyższe patronatu nad obchodami 200-lecia Uniwersytetu Warszawskiego.  więcej »

lip16

Bezpłatne szkolenia dla Traderów na Uniwersytecie Warszawskim!

fibonacci

Komisja Przedsiębiorczości ZSS UW zaprasza do udziału w projekcie: „W realu z FiboTeam”. Jest to unikalne wydarzenie organizowane przez praktyków rynku walutowego i skierowanym do wszystkich Traderów - zarówno tych, którzy już teraz aktywnie handlują na Forex.

więcej »

lip14

Akademik na UW

uwlogo

Uniwersytet Warszawski dysponuje miejscami w sześciu domach studenta, zlokalizowanych na Pradze-Północ, Ochocie, Służewiu i w Śródmieściu. Można zamieszkać w pokojach dwu- lub trzyosobowych. Łazienka i kuchnia znajdują się w segmencie lub na korytarzu, w zależności od akademika. więcej »

lip11

Pokój pracy samorządowej 106 znów otwarty!

logo-zss

Zamknięty pod koniec sesji egzaminacyjnej letniej pokój pracy samorządowej 106 wraca do swojego dawnego przeznaczenia. więcej »