Logo Samorządu Uniwersytetu Warszawskiego

kwi12

Festiwal BOSS – Rozwój. Kariera. Sukces

Festiwal BOSS – Rozwój. Kariera. Sukces. - to największy, organizowany przez studentów, biznesowy Festiwal w Polsce, składający się z bezpłatnych wykładów, warsztatów i spotkań z ludźmi ze świata biznesu,

Czytaj więcej
kwi2

National Theatre Live

z Zarządem Samorządu Studentów oraz Zarządem Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego 30 kwietnia o 20:30 w Kinie Atlantic

Czytaj więcej
mar31

UVVolley

Ruszają zapisy do pierwszego, ogólnouniwersyteckiego turnieju w siatkę!

Czytaj więcej
kwi18

Opinia ZSS UW ws. zmian w Regulaminie Studiów na UW

parlament1

W związku z pojawiającymi się wątpliwościami dotyczącymi interpretacji przepisów projektu Regulaminu Studiów na Uniwersytecie Warszawskim, Zarząd Samorządu Studentów wyraża opinię dotyczącą przepisów, budzących największe kontrowersje.

więcej »

kwi12

Festiwal BOSS – Rozwój. Kariera. Sukces

SF BCC

Festiwal BOSS – Rozwój. Kariera. Sukces. - to największy, organizowany przez studentów, biznesowy Festiwal w Polsce, składający się z bezpłatnych wykładów, warsztatów i spotkań z ludźmi ze świata biznesu, którzy dzielą się z uczestnikami praktyczną wiedzą i swoim doświadczeniem.

więcej »

kwi8

Zmiana godzin funkcjonowania Biura ZSS UW w dn. 10.04.

ważne

Informujemy, że dn. 10 kwietnia 2015 roku Biuro Zarządu Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego jest czynne do godziny 14:00. Zmiana ma charakter jednorazowy.

kwi8

Zostań mistrzem sportu UW

get ready

Uprawiasz sport i jesteś w tym dobry? Świetnie! Get Ready rusza z najnowszym projektem. Mistrzowie Sportu UW 2015 to pierwsze takie wydarzenie, w którym wybierzemy naszych najlepszych akademickich sportowców. więcej »

kwi6

Chopin i jego Warszawa

mazowiecki instytut kultury

Warszawa była bliska sercu Chopina. Tak bliska, że ostatnią wolą kompozytora było, by jego serce spoczęło w Warszawie. Jak wyglądało wówczas miasto, które ukształtowało największego polskiego kompozytora? Warszawa czasów Chopina, to temat kolejnego spotkania z cyklu Dziesięć spojrzeń na Chopina w Mazowieckim Instytucie Kultury. więcej »

kwi2

JOHN w ramach cyklu National Theatre Live

aaa

30 kwietnia o godz. 20:30 w Kinie Atlantic odbędzie się pokaz sztuki „John” udostępnionej w ramach projektu National Theatre Live, realizowanego na całym świecie przez Narodowy Teatr Wielkiej Brytanii. więcej »