Jesteśmy z UW – nasz pomysł na szkolnictwo wyższe

Przez cały zeszły rok akademicki trwała debata nad ostatecznym kształtem Ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym. Narodowy Kongres Nauki organizował w różnych miejscach kraju konferencje dotyczące zmian. 1 czerwca w Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie odbyła się debata pt. ” Ustawa 2.0 – Jesteśmy z UW. Nasz pomysł na szkolnictwo wyższe” Debata dotyczyła zmian, które są szeroko komentowane, dotyczących szkolnictwa wyższego.

W debacie wzięli udział:

prof. UW dr hab. Marcin Pałys, prof. UW dr hab. Jolanta Choińska – Mika, Piotr Muller, Łukasz Hnatkowski, Adam Gajek oraz Julia Sobolewska, a debatę moderował Michał Fulara.

fot. Paweł Brześciński