National Theatre Live wraca na UW!

Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego wraz z Samorządem Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Multikinem oraz British Council mają ogromną przyjemność zaprosić zainteresowanych na nową odsłonę projektu „Oglądaj NTLive wraz z UW!”.

Po sukcesie 37 pokazów realizowanych w formule eventowej, we współpracy z siecią kin Multikino rozszerzamy ofertę specjalną skierowaną do studentów i doktorantów Uniwersytety Warszawskiego na trzy kina w Warszawie: Multikino Złote Tarasy, Multikino Ursynów oraz Multikino Targówek.

Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem przez Jego Magnificencję Rektora UW, dr hab. Marcina Pałysa, prof. UW.