Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego

Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego to przestrzeń praktycznych projektów uniwersyteckich. Dajemy narzędzia do przekształcania efektów pracy naukowej w przydatne rozwiązania oraz zdobywania kompetencji i  umiejętności miękkich, które składają się na przedsiębiorcze myślenie.

Zapraszamy osoby zarówno z konkretnymi pomysłami na biznes, jak i tych, którzy wciąż poszukują inspiracji na zainicjowanie swojej działalności – nie tylko stricte biznesowej, ale też projektów naukowych czy tych z zakresu przedsiębiorczości społecznej.

Uczestnikom Inkubatora, którymi mogą być studenci, doktoranci, pracownicy, a także absolwenci Uniwersytetu, oferujemy przestrzenie w trzech lokalizacjach: w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych oraz na Wydziale Fizyki, a także na Wydziale Neofilologii przy ul. Dobrej. Do dyspozycji są sale konferencyjne, przestrzenie co-workingowe, warsztatownie ze sprzętem m.in. do druku 3D, a także kąciki socjalne. Etapy rozwoju projektu można skonsultować także z ekspertami z zakresu m.in. budowania start-upów, finansowania projektów, marketingu oraz kwestii prawnych.

Dodatkowo, dostępna jest szeroka baza zajęć, warsztatów i szkoleń z zakresu umiejętności technicznych i biznesowych oraz rozwoju osobistego. Od 18 września wystartują zapisy na kursy z zakresu m.in. druku i projektowania 3D, języków programowania takich jak Python czy JavaScript, tworzenia aplikacji mobilnych i optymalizacji stron www, marketingu internetowego, a także tworzenia start-upów, modeli sprzedażowych czy wystąpień publicznych.

Więcej szczegółów i rejestracje na zajęcia: www.inkubator.uw.edu.pl.

Zachęcamy do aplikowania do Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego!
Obserwujcie Inkubator w mediach społecznościowych:
Facebook
Instagram
Twitter