Samorząd rekrutuje

Interesujesz się Ustawą 2.0? Masz doświadczenie związane z jakością kształcenia? Działałeś w zespole zapewniania jakości kształcenia, a może opiniowałeś zmiany w programie studiów? Albo po prostu masz pomysł na to, jak można by zmienić Uniwersytet, by nas lepiej edukował? W związku z planowanymi zmianami Ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym ZSS UW powołał Komisję ds. przygotowania …

Interesujesz się Ustawą 2.0? Masz doświadczenie związane z jakością kształcenia? Działałeś w zespole zapewniania jakości kształcenia, a może opiniowałeś zmiany w programie studiów? Albo po prostu masz pomysł na to, jak można by zmienić Uniwersytet, by nas lepiej edukował?

W związku z planowanymi zmianami Ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym ZSS UW powołał Komisję ds. przygotowania założeń dot. koncepcji kształcenia na UW. Punktem wyjścia do myślenia o tym jak będzie wyglądał Uniwersytet i jak chcielibyśmy, by wyglądał jest właśnie sposób kształcenia. Chcemy zaprosić do udziału w otwartej rekrutacji wszystkich zainteresowanych studentów, którzy mają doświadczenie dot. jakości kształcenia, są co najmniej na III roku studiów I stopnia/jednolitych bądź na studiach magisterskich i mają wiedzę dotyczącą tzw. Ustawy 2.0.

Żeby wziąć udział w rekrutacji należy przesłać wypełniony formularz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdxfN_YRg5_JpSTS37bXu9WbiGa5PQBc9bJZi3gmn9UOpbAxA/viewform oraz list motywacyjny na adres biuro@samorzad.uw.edu.pl do 21 marca (środa) do godz. 18.00 🙂

Zależy nam, żeby w zespole był co najmniej jeden przedstawiciel z każdej z dziedzin w ramach których Uniwersytet Warszawą realizuje kształcenie. Jednak łącznie nie może liczyć więcej niż 20 osób.

 

Posiedzenia Komisji będą otwarte dla wszystkich zainteresowanych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *