Interesujesz się Ustawą 2.0? Masz doświadczenie związane z jakością kształcenia? Działałeś w zespole zapewniania jakości kształcenia, a może opiniowałeś zmiany w programie studiów? Albo po prostu masz pomysł na to, jak można by zmienić Uniwersytet, by nas lepiej edukował?

W związku z planowanymi zmianami Ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym ZSS UW powołał Komisję ds. przygotowania założeń dot. koncepcji kształcenia na UW. Punktem wyjścia do myślenia o tym jak będzie wyglądał Uniwersytet i jak chcielibyśmy, by wyglądał jest właśnie sposób kształcenia. Chcemy zaprosić do udziału w otwartej rekrutacji wszystkich zainteresowanych studentów, którzy mają doświadczenie dot. jakości kształcenia, są co najmniej na III roku studiów I stopnia/jednolitych bądź na studiach magisterskich i mają wiedzę dotyczącą tzw. Ustawy 2.0.

Żeby wziąć udział w rekrutacji należy przesłać wypełniony formularz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdxfN_YRg5_JpSTS37bXu9WbiGa5PQBc9bJZi3gmn9UOpbAxA/viewform oraz list motywacyjny na adres biuro@samorzad.uw.edu.pl do 21 marca (środa) do godz. 18.00 🙂

Zależy nam, żeby w zespole był co najmniej jeden przedstawiciel z każdej z dziedzin w ramach których Uniwersytet Warszawą realizuje kształcenie. Jednak łącznie nie może liczyć więcej niż 20 osób.

 

Posiedzenia Komisji będą otwarte dla wszystkich zainteresowanych!

Kamil Bonas

Dodaj komentarz