Stage4You 2018!

Stage4YOU – konkurs muzyczny organizowany przez telewizję studencką Uniwerek.TV, którego celem jest promocja twórczości młodych muzyków. Zwycięzca otrzyma możliwość wystąpienia na Juwenaliach Uniwersytetu Warszawskiego. Udział w rywalizacji to dla młodych zespołów przede wszystkim szansa na rozwój, nagranie w profesjonalnym studio czy występ na jednej scenie z zawodowymi muzykami. W ubiegłych latach w roli jury wspierały …

Stage4YOU – konkurs muzyczny organizowany przez telewizję studencką Uniwerek.TV, którego celem jest promocja twórczości młodych muzyków. Zwycięzca otrzyma możliwość wystąpienia na Juwenaliach Uniwersytetu Warszawskiego. Udział w rywalizacji to dla młodych zespołów przede wszystkim szansa na rozwój, nagranie w profesjonalnym studio czy występ na jednej scenie z zawodowymi muzykami.

W ubiegłych latach w roli jury wspierały nas osoby ze świata muzyki, m.in. Dawid Podsiadło, Skubas, czy Michał Szpak. Nasi dotychczasowi oraz obecni Partnerzy to Polskie Radio Czwórka, Uniwersytet Warszawski, Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego. W tym roku na współpracę zdecydowali się już: telewizja internetowa Słodki Live, która wesprze nas podczas relacji na żywo oraz producent naturalnych napojów SoTi.

 

Nadchodząca VI edycja Stage4YOU to nowe logo oraz nowa formuła programu. Pierwszym z trzech etapów było nadsyłanie zgłoszeń do 25 lutego. W kolejnym, wybrane zespoły zostaną zaproszone na przesłuchania do klubu Proxima 10 marca, gdzie nasze jury wyłoni finałowych szczęśliwców. Nagrają oni swoje kawałki w profesjonalnym studio, a my przygotujemy dla nich dedykowane materiały wideo. Podczas finału w klubie Proxima, który odbędzie się 28 kwietnia, każdy zespół zaprezentuje się przed publicznością . Zwycięzca zostanie wybrany po zliczeniu głosów jury oraz słuchaczy. Główną nagrodą jest występ podczas Juwenaliów Uniwersytetu Warszawskiego na Agrykoli oraz awans do półfinału Emergenzy, naszego festiwalowego Partnera. Od początku przyjmowania zgłoszeń prowadzimy aktywną działalność na naszym profilu Stage4YOU, dzięki czemu odbiorcy będą mogli na bieżąco śledzić poczynania zespołów.

Uniwerek.TV – Studencka Telewizja Internetowa działająca w ramach Uniwersytetu Warszawskiego. Materiały (reportaże, cykle, zdjęcia, artykuły, współprace) dostępne na fanpage’u Uniwerek.TV oraz na platformie YouTube.

Stage4You plakat

Dodaj komentarz