Szkolenie z Exela

Szkolenie z Excela! Poszerz swoją wiedzę i zachwyć nią pracodawcę! Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu organizowanym przez Samorząd Sudentów UW we współpracy z firmą szkoleniową Excellent (www.calculatic.pl/excellent)! Kto poprowadzi sobotnie szkolenie? Specjaliści w zakresie szkoleń z MS Office, którzy działają na terenie całego kraju! Trenerzy Excellent posiadają wieloletnie doświadczenie i chętnie podzielą się z …

Szkolenie z Excela! Poszerz swoją wiedzę i zachwyć nią pracodawcę!

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu
organizowanym przez Samorząd Sudentów UW we współpracy z firmą szkoleniową Excellent (www.calculatic.pl/excellent)!

Kto poprowadzi sobotnie szkolenie?
Specjaliści w zakresie szkoleń z MS Office, którzy działają na terenie całego kraju! Trenerzy Excellent posiadają wieloletnie doświadczenie i chętnie podzielą się z Tobą swoją rozległą wiedzą.

Jakie wiadomości zdobędziesz na szkoleniu?
Dowiesz się podczas niego, jak bardzo funkcja WYSZUKAJ.PIONOWO może ułatwić Ci pracę, a tabela przestawna już nie będzie miała przed Tobą żadnych tajemnic. Poznasz także wiele innych
przydatnych tricków, które sprawią, że polubisz się z Excelem a korzystanie z niego stanie się przyjemnością.
Potrzebujesz pomocy w użyciu funkcji? A może nie wiesz jak dokończyć raport w pracy? Rozwiej wszystkie swoje wątpliwości.
Jako obecnego lub przyszłego pracownika zapewne zainteresuje Cię, na jakim poziomie powinieneś obsługiwać Excela i w jakich branżach pracodawcy najbardziej cenią jego znajomość, dowiesz się czy Twoja wiedza jest wystarczająca, czy może warto ją pogłębić.
Na wykład koniecznie zabierz swój laptop – będziesz wtedy mógł pracować na bieżąco razem z trenerem.

Zainteresowanych udziałem w szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego pod linkiem: https://goo.gl/forms/32dSNR5uSK2Tbe2k2 do piątku, godz. 15.
Liczba miejsc ograniczona do 50, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisane osoby otrzymają mailowe potwierdzenie uczestnictwa w warsztatach.
W razie pytań, prosimy o kontakt: jagoda.bialota@samorzad.uw.edu.pl

Kiedy? 13 stycznia w godzinach 11:00 – 13:00
Gdzie? W sali 200 budynku Samorządu Studentów UW (Krakowskie Przedmieście 24, wejście od Małego Dziedzińca UW, II piętro).

Do zobaczenia!

Wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/169269943844005/

Dodaj komentarz