Komisja UW HERE

Zakres działalności:

UW HERE to nowy, innowacyjny projekt Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego. Naszym celem jest zbudowanie najbardziej rozpoznawalnego i cenionego programu zniżek studenckich w Polsce. To wyjątkowa szansa, nie tylko dla naszych studentów, ale przede wszystkim dla potencjalnych partnerów, którzy mogą na stałe zapisać się w świadomości młodych, zdolnych ludzi i stać się częścią uniwersyteckiej społeczności.

Chcemy wspierać i promować firmy, które przyciągnęły naszą uwagę, zdobyły zaufanie i uznanie. Z przyjemnością nawiążemy współpracę z unikalnymi, przyjaznymi studentom Uniwersytetu Warszawskiego miejscami, do których zawsze chętnie będą wracać.

To co wyróżnia nas spośród innych programów rabatowych to przede wszystkim zamiar stworzenia społeczności zintegrowanej wokół idei UW HERE, organizowanie wydarzeń integracyjnych ściśle powiązanych z naszymi partnerami oraz aktywna i kreatywna kampania reklamowa przez cały okres trwania projektu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Oficjalny logotyp UW Here, Ofertę, Wzór umowy, a także spis Parterów samorządowego programu zniżek UW Here znajdziecie Państwo w zakładce „Do pobrania”.

 

@ adam.solinski@here.uw.edu.pl

kom. 602 681 181

Przewodnicząca Komisji Natalia Wanago

Skontaktuj się z nami:

Znajdziesz nas: