Wyjaśnienie dot. stron www samorządu studentów

W związku z pojawiającymi się wątpliwościami dotyczącymi dostępności do witryn internetowych organów samorządu studentów informujemy: Strona samorządu studentów (domena samorzad.uw.edu.pl) została przywrócona do używalności z początkiem listopada. Brak poprawnego funkcjonowania wynikał z zaniedbania poprzedniego realizatora aktualizacji strony oraz ataków na domenę. Wszelkie materiały udostępnione na starej stronie można znaleźć tutaj. Strona Parlamentu Studentów oraz Komisji …

• Strona samorządu studentów (domena samorzad.uw.edu.pl) została przywrócona do używalności z początkiem listopada. Brak poprawnego funkcjonowania wynikał z zaniedbania poprzedniego realizatora aktualizacji strony oraz ataków na domenę. Wszelkie materiały udostępnione na starej stronie można znaleźć tutaj.
  • Strona Parlamentu Studentów oraz Komisji Wyborczej zostanie zaktualizowana po przerwie świątecznej, w związku z rozpoczęciem nowego roku budżetowego. Marszałek PS UW oraz Przewodniczący KW zostali poinformowani o możliwości zamieszczania materiałów na stronie samorzad.uw.edu.pl w miarę ich potrzeb.
  • Zakładka dotycząca działalności Komisji Rewizyjnej będzie aktualizowana wraz z potrzebami tej Komisji o czym również został poinformowany jej Przewodniczący. Komisja Rewizyjna ma także możliwość publikowania aktualności na stronie samorzad.uw.edu.pl.

Ponadto chcielibyśmy podkreślić, że dostęp do wszelkich dokumentów związanych z funkcjonowaniem ZSS UW jest możliwy za pośrednictwem Biura. Przerwę świąteczną poświęcimy na uzupełnienie brakujących dokumentów, w trakcie trwania zajęć dydaktycznych jest to trudne ze względu na inne zobowiązania.

W razie wątpliwości proszę o kontakt: julia.sobolewska@samorzad.uw.edu.pl