Wyjazd szkoleniowy dla Komisji Stypendialnych!

Drodzy członkowie Komisji Stypendialnych!  Serdecznie zapraszamy Was do uczestnictwa w Wyjeździe Szkoleniowym do Chęcin, który odbędzie się w dniach 13-15 kwietnia 2018 r. Zapisy trwają do 16 marca 2018 roku i wiążące złożenie jest papierowego zgłoszenia uczestników przez Przewodniczącego Komisji. Formularz zgłoszeniowy (oraz link do zgłoszenia papierowego i regulamin wyjazdu) znajdziecie TUTAJ. Wyjazd organizowany jest …

Drodzy członkowie Komisji Stypendialnych!

Wyjazd organizowany jest przez Zarząd Samorządu Studentów UW oraz Odwoławczą Komisję Stypendialną dla Studentów.