Wyniki z wyborów zwykłych 2017 oraz uzupełniające i ponowne do końca 2017 roku

WYBORY ZWYKŁE 2017   Instytut Romanistyki (IROM) 20.10.2017r. frekwencja: 13.17%   Zarząd Samorządu Studentów IR: 1.Justyn Kołakowski (29) 2.Tatiana Barkovsky (28) 3.Sylwia Zielińska (15) 4.Julia Kowalska (14) 5.Barbara Goździkowska (9)   Rada Wydziału Neofilologii: 1.Justyn Kołakowski (29) 2.Tatiana Barkovsky (22) 3.Julia Kowalska (14)   Rada Instytutu Romanistyki: 1.Justyn Kołakowski (34) Parlament Studentów UW: 1.Tatiana Barkovsky …

WYBORY ZWYKŁE 2017

 

Instytut Romanistyki (IROM)

20.10.2017r.

frekwencja: 13.17%

 

Zarząd Samorządu Studentów IR:

1.Justyn Kołakowski (29)

2.Tatiana Barkovsky (28)

3.Sylwia Zielińska (15)

4.Julia Kowalska (14)

5.Barbara Goździkowska (9)

 

Rada Wydziału Neofilologii:

1.Justyn Kołakowski (29)

2.Tatiana Barkovsky (22)

3.Julia Kowalska (14)

 

Rada Instytutu Romanistyki:

1.Justyn Kołakowski (34)

Parlament Studentów UW:

1.Tatiana Barkovsky (22)

 

 

 

 

Wydział Zarządzania (WZ)

 

23.10.2017r.

frekwencja 1,42%

 

Zarząd Samorządu Studentów WZ:

  1. Patryk Zduńczak (69)
  2. Agata Niedzielska (63)
  3. Julita Arciszewska (58)
  4. Weronika Kumanek (58)
  5. Ignacy Kwiecień (56)

 

Rada Wydziału Zarządzania:

  1. Agata Niedzielska (64)
  2. Patryk Zduńczak (64)
  3. Julita Arciszewska (61)
  4. Mateusz Marek (58)
  5. Justyna Pułtorak (56)
  6. Ignacy Kwiecień (54)
  7. Michał Pańczyk (53)
  8. Marta Wasilewska (53)
  9. Paulina Tarkowska (51)
  10. Joanna Kowalik (49)
  11. Kamila Giemza (47)
  12. Karolina Zawistowska (43)
  13. Patryk Gawlik (42)
  14. Jakub Szybisty (40)
  15. Małgorzata Janiszewska (37)

 

Parlament Studentów UW:

  1. Weronika Kumanek (62)
  2. Agata Niedzielska (61)
  3. Mateusz Marek (51)

 

 

 

 

Katedra Ukrainistyki (KU)

 

23.10.2017r.

frekwencja: 11,29%

 

Zarząd Samorządu Studentów KU:

1.Róża Orszulak (6)

2.Oliwia Bagińska (4)

3.Olga Semeniuk (4)

4.Julia Moskałyk (4)

5.Gabriela Jaciubek (3)

 

Rada Wydziału Lingwistyki Stosowanej:

1.Magdalena Kotowska (9)

 

 

 

 

 

 

Instytut Komunikacji Specjalistycznej i Interkulturowej (IKSI)

 

23.10.2017r.

frekwencja: 3,98%

 

Zarząd Samorządu Studentów IKSI:

1.Paweł Jastrzębski (17)

2.Magdalena Górka (17)

3.Aleksandra Kostiuczenko (11)

4.Wiktor Zagdański (8)

5.Agnieszka Guziewicz (6)

 

Rada Wydziału Lingwistyki Stosowanej:

1.Łukasz Sidorski (23)

2.Aleksandra Kostiuczenko (16)

 

Rada Instytutu Komunikacji Specjalistycznej i Interkulturowej:

1.Mateusz Trebliński (18)

2.Aleksandra Kostiuczenko (17)

3.Łukasz Sidorski (9)

 

Parlament Studentów UW:

  1. Magdalena Górka (20)
  2. Wiktor Zagdański (14)

 

 

 

 

 

Instytut Polityki Społecznej (IPS)

 

24.10.2017r.

frekwencja: 16,84%

 

Zarząd Samorządu Studentów IPS:

  1. Wiktor Welfle (39)
  2. Marta Jeleń (38)
  3. Aleksandra Papuga (35)
  4. Jakub Wyrzykowski (35)
  5. Martyna Petrus (33)

 

Rada Wydziału:

  1. Daniel Muszański (39)
  2. Aleksandra Pastuszka (32)
  3. Karolina Koch (27)

 

Rada Instytutu:

  1. Paweł Łomża (41)
  2. Jakub Matej (35)
  3. Krystian Sołtysiński (27)

 

Parlament Studentów UW:

  1. Mateusz Rulski (65)

 

 

 

Wydział Orientalistyczny (WO)

 

24.10.2017r.

frekwencja: 4,58 %

 

Zarząd Samorządu Studentów WO:

  1. Anna Krawczyk (17)
  2. Katarzyna Sawicz (15)
  3. Marta Juśkiewicz (14)
  4. Łukasz Bielski (13)
  5. Dominik Mateusz Rodakowski (12)

 

Rada Wydziału:

  1. Katarzyna Natalia Dombrowicz (15)
  2. Szymon Pożoga (13)
  3. Katarzyna Sawicz (12)
  4. Łukasz Bielski (11)
  5. Anna Krawczyk (11)
  6. Karolina Patoka (11)
  7. Dominik Mateusz Rodakowski (11)
  8. Maja Magdalena Domagała (10)
  9. Marta Juśkiewicz (10)
  10. Zbigniew Michał Giżycki (10)

 

Parlament Studentów UW:

  1. Katarzyna Sawicz (18)
  2. Katarzyna Natalia Dombrowicz (14)

 

 

 

Instytut Nauk Politycznych
24.10.2017r.
frekwencja: 13,37 %

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Rada WNPiSM:
1. Katarzyna Rodak (68)
2. Maksymilian Wasiak (67)
3. Mikołaj Maciejewski (62)
4. Jan Skoczkowski (61)
5. Magdalena Grzela-Ostrowska (61)
6. Oliwia Dzwonkowska (59)
7. Filip Dzikliński (57)

Rada Instytutu Nauk Politycznych:
1. Marek Baranowski (69)
2. Gabriela Jost (63)
3. Tomasz Białowąs (60)
4. Mateusz Chojnowski (60)
5. Elżbieta Potocka (60)
6. Kacper Grębowiec (58)
7. Natalia Wojciechowska (57)
8. Szymon Gachowski (56)
9. – (ex aequo)

Parlament Studentów UW:
1. Agata Murawska (95)
2. Patryk Gąsior (75)

 

Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii (WDIiB)

 

 

24.10.2017r.

frekwencja: 8,00%

 

Zarząd Samorządu Studentów WDIiB:

  1. Patrycja Anna Sieląg (113)
  2. Łukasz Andrzej Biernacki (71)
  3. Julia Kalina Fligiel (69)
  4. Jan Malinowski (65)
  5. Patrycja Anna Woźniak (57)

 

Rada Wydziału:

  1. Katarzyna Turos (67)
  2. Zuzanna Brożek (57)
  3. Dominik Lorenc (56)
  4. Małgorzata Sadowska (55)
  5. Małgorzata Kowalewska (53)
  6. Michał Staniszewski (51)
  7. Anna Cecocho (50)
  8. Hanna Danielak (46)
  9. Gabriela Porada (43)
  10. Roksana Skwirut (39)

 

Parlament Studentów UW:

  1. Patrycja Anna Sieląg (119)
  2. Krystyna Hanna Kacperska (58)
  3. Magda Trela (50)

 

 

 

 

Wydział Pedagogiczny (WPed)

 

25.10.2017r.

frekwencja: 6,92%

 

Zarząd Samorządu Studentów WPed:

  1. Maria Witek (60)
  2. Oskar Wojtynowski (45)
  3. Jakub Tołkaczewski (28)
  4. Dominika Panfil (26)
  5. Marta Siedlecka (25)

 

Rada Wydziału Pedagogicznego:

  1. Oskar Wojtynowski (65)
  2. Jakub Tołkaczewski (40)
  3. Marta Siedlecka (35)
  4. Dominika Panfil (30)
  5. Sandra Wójcik (22)
  6. Marta Kaźmierczak (18)

 

Parlament Studentów UW:

  1. Maria Witek (66)
  2. Oskar Wojtynowski (54)

 

 

 

Dom studenta nr 2 (DS2):

27.10.2017r.
frekwencja: 5,87%

W wyniku wyborów Rady Mieszkańców wybrano następujące osoby:

  1. Paulina Gawinowska (27)
    2. Anna Sobolewska (21)

 

 

Instytut Europeistyki (IE):

30.10.2017r.
frekwencja: 7,63%

Zarząd Samorządu Studentów IE:
1. Adam Burzykowski (29)
2. Katarzyna Ciszkowska (26)
3. Michał Moczydłowski (22)
4. Aneta Sopata (22)
5. Aleksandra Trydulska (20)

Rada Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych:
1. Mateusz Marlikowski (23)
2. Marta Wierciczewska (22)
3. Klaudia Woźniak (22)
4. Mikołaj Bartkowiak (19)

Rada Instytutu Europeistyki:
1. Marta Spisz (41)

Parlament Studentów UW:
1. Adam Burzykowski (31)

 

 

Wydział Chemii (WChem):

30.10.2017r.
frekwencja: 7,26%

Zarząd Samorządu Studentów Wydziału Chemii:
1. Marcin Guza (32)
2. Paweł Przybylski (27)
3. Agnieszka Czajkowska (23)
4. Patrycja Żukowska (21)
5. Rafał Chojnacki (20)

Rada Wydziału Chemii:
1. Marcin Guza (40)
2. Paweł Przybylski (31)
3. Agnieszka Czajkowska (23)
4. Karolina Piecyk (21)
5. Patrycja Żukowska (20)
6. Rafał Chojnacki (19)
7. Stanisław Sokołowski (17)
8. Aleksandra Roszak (16)
9. Justyna Głowacka (15)

Parlament Studentów UW:
1. Marcin Guza (36)
2. Paweł Przybylski (35)

 

 

Instytut Anglistyki (IA):

30.10.2017r.
frekwencja: 0,68%

Zarząd Samorządu Studentów IAng:
1. Anna Przyżycka (4)
2. Kinga Rokitnicka (2)

Rada Wydziału Neofilologii:
1. Kinga Rokitnicka (5)

Rada Instytutu Anglistyki:
1. Kinga Rokitnicka (4)

Parlament Studentów UW:
1. Anna Przyżycka (6)
2. Kinga Rokitnicka (1)

 

Dom Studenta nr 6 (DS6):

30.10.2017r.
frekwencja: 15,18%

W wyniku wyborów Rady Mieszkańców wybrano następujące osoby:

  1. Szymon Kokot (22)
    2. Mateusz Hałucha (18)
    3. Sylwia Tymińska (17)
    4. Patrycja Lachowicz (16)
    5. Katarzyna Kaczmarska (15)

 

 

 Centrum Studiów Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego (CSSTiR): 31.10.2017r.
frekwencja: 16,1%

Zarząd Samorządu Studentów CSSTIRL:
1.Karolina Skomorowska (19)
2. Kacper Piotr Gawryś (18)
3. Patrycja Pióro (18)
4. Paulina Sapountzis (12)
5. Piotr Maciej Rym (6)

Rada Centrum Studiów Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego:
1. Ewelina Dusza (35)

Parlament Studentów UW:
1. Ewelina Dusza (14)

 

 

Instytut Kultury Polskiej (IKP):

31.10.2017r.
frekwencja: 3,33%

Zarząd Samorządu Studentów IKP:
1. Ewa Maria Nowatcińska (13)
2. Berenika Anna Pel (12)
3. Sandra Agnieszka Ciećwierz (9)
4. Wiktoria Florek (9)
5. Natalia Szymańska (7)

Rada Wydziału Polonistyki:
1. Ewa Maria Nowatcińska (13)

Rada Instytutu Kultury Polskiej:
1. Ewa Maria Nowatcińska (13)

Parlament Studentów UW:
1. Ewa Maria Nowatcińska (12)

 

 

Międzywydziałowe Studia Ochrony Środowiska (MSOŚ):

31.10.2017r.
frekwencja: 5,38%

Zarząd Samorządu Studentów MSOŚ:
1. Urszula Drwęcka (7)
2. Barbara Górska (7)
3. Szymon Sitek (7)
4. Szymon Pukos (6)

Parlament Studentów UW:
1. Kacper Jepsen (8)

 

 

Wydział Polonistyki (WPol):

31.10.2017r.
Frekwencja: 2,06%

Zarząd Samorządu Studentów WPol:

  1. Adrianna Karbowiak (21)
  2. Magdalena Krawczyk (20)
  3. Konrad Stańczyk (19)
  4. Izabela Nowicka (13)
  5. Agnieszka Muszyńksa (11)

 

Rada Wydziału Polonistyki:

  1. Adrianna Karbowiak (19)
  2. Izabela Nowicka (19)
  3. Magdalena Krawczyk (18)
  4. Wiktoria Godlewska (18)
  5. Julia Mikos (17)
  6. Agnieszka Muszyńska (15)
  7. Adrianna Podgórczyk (15)
  8. Jaśmina Wasztan (13)
  9. Kinga Możdżyńska (13)
  10. Olga Wybodowska (12)
  11. Agata Karpińska (10)
  12. Michał Grochala (9)
  13. Patrycja Grąbczewska (7)

 

Rada Instytutu Polonistyki Stosowanej:

  1. Monika Lach (26)
  2. Ewa Guzik (20)
  3. Angelika Kulik (17)
  4. Ewelina Seredyn (15)

 

Rada Instytutu Literatury Polskiej:

  1. Adrianna Karbowiak (22)
  2. Jaśmina Wasztan (20)
  3. Kinga Możdżyńska (18)
  4. Karolina Barzycka (16)
  5. Helena Dziekońska (16)
  6. Agata Karpińska (14)
  7. Zuzanna Dziedzic (13)

 

Rada Instytutu Języka Polskiego:

  1. Julia Mikos (30)
  2. Wiktoria Godlewska (30)
  3. Adrianna Podgórczyk (24)
  4. Olga Lewandowska (22)
  5. Michał Grochala (19)

 

 

 

 

Wydział Geografii i Studiów Regionalnych (WGiSR):

02.11.2017r.
frekwencja: 12,41%

Zarząd Samorządu Studentów Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych:
1. Magda Anusz (90)
2. Maciej Podsiadły (80)
3. Robert Piątek (76)
4. Klaudia Adamek (72)
5. Damian Wiśniewski (63)

Rada Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych:
1. Magda Anusz (89)
2. Robert Trzciński (79)
3. Robert Piątek (77)
4. Maciej Podsiadły (74)
5. Damian Wiśniewski (66)
6. Klaudia Adamek (65)
7. Krzysztof Piasecki (57)
8. Marcin Osiński (53)

Parlament Studentów UW:
1. Robert Trzciński (81)
2. Damian Wiśniewski (71)

 

 

Instytut Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich

15.11.2017r.

Frekwencja: 5,12%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

 

Zarząd Samorządu Studentów IBER:

  1. Julian Konopelski (25)
  2. Anna Urbańska (18)
  3. Magdalena Goc (13)
  4. Anita Szewczyk (12)

 

Rada Wydziału Neofilollogii

  1. Julian Konopelski (26)

 

Parlament Studentów UW:

  1. Julian Konopelski (26)

 

 

Wydział Fizyki

15.11.2017r.

Frekwencja: 9,45%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

 

Zarząd Samorządu Studentów Wydziału Fizyki:

  1. Paweł Marceli Senator (55)
  2. Mateusz Saniewski (51)
  3. Weronika Brzezińska (50)
  4. Beata Goździńska (47)
  5. Mateusz Jan Chruściel (46)
  6. Klaudia Anna Licka (46)
  7. Paulina Dobies (45)
  8. Mateusz Lipowski (43)
  9. Joanna Nerło (39)

 

Rada Wydziału Fizyki

  1. Beata Goździńska (47)
  2. Klaudia Anna Licka (47)
  3. Paweł Marceli Senator (47)
  4. Paulina Dobies (46)
  5. Mateusz Saniewski (45)
  6. Mateusz Jan Chruściel (44)
  7. Helena Ciechowska (42)
  8. Joanna Nerło (40)
  9. Małgorzata Laskowska (40)
  10. Mateusz Lipowski (37)

 

Parlament Studentów UW:

  1. Mateusz Jan Chruściel (60)
  2. Mateusz Saniewski (54)

 

 

 

Dom studenta nr 5

15.11.2017

Frekwencja: 17,43%

 

W wyniku wyborów do Rady Mieszkańców wybrano następujące osoby:

  1. Zuzanna Kardas (25)
  2. Zuzanna Jeż (19)

 

 

 

Centrum Nauk Sądowych

15.11.2017

Frekwencja: 42,1%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

 

Zarząd Samorządu Studentów Centrum Nauk Sądowych:

  1. Martyna Grądziel (19)
  2. Ewelina Romejko (13)
  3. Joanna Parkot (11)
  4. Katarzyna Sikorska (11)
  5. Dominika Mazur (8)

 

 

Instytut Stosunków Międzynarodowych

14.11.2017r.

Frekwencja: 6,61%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

 

Zarząd Samorządu Studentów ISM

  1. Karolina Anna Kowalska (53)
  2. Agata Dorota Stankowska (51)
  3. Paulina Joanna Górska (43)
  4. Zuzanna Magdalena Lewandowska (39)
  5. Adrianna Remiszewska (35)

 

Rada Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych:

  1. Jakub Joachim Mosek (43)
  2. Mateusz Mejza (41)
  3. Weronika Paryszek (39)
  4. Kamil Stanisław Opara (38)
  5. Julia Szebeszczyk (34)
  6. Maciej Michał Podstawka (31)
  7. Tadeusz Piotr Jarczyk (30)

 

Rada Instytutu Stosunków Międzynarodowych:

  1. Karolina Anna Kowalska (62)
  2. Adrianna Remiszewska (40)
  3. Damian Borkowski (38)

Parlament Studentów UW:

  1. Jakub Jan Bator (64)
  2. Agata Dorota Stankowska  (42)

 

 

 

Uniwersyteckie Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego

14.11.2017r.

Frekwencja: 4,5%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

 

Zarząd Samorządu Studentów UKKNJA:

  1. Karol Ciećwierz (16)
  2. Weronika Aleksandra Glinka (13)
  3. Magdalena Bargilewicz (8)
  4. Magdalena Anna Czapska (8)
  5. Aaron Patrick Welman (6)
  6. Elżbieta Wilkowska (3)
  7. Kaja Gotlib (2)

 

Rada Centrum Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych I Edukacji Europejskiej:

  1. Weronika Aleksandra Glinka (17)
  2. Magdalena Bargilewicz (8)

 

 

Instytut Archeologii

14.11.2017r.

Frekwencja: 6,97%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

 

Zarząd Samorządu Studentów Iarch:

  1. Kornelia Kasperkiewicz ( 22)
  2. Aleksandra Konrad (18)
  3. Agata Michalewicz (18)
  4. Matthieu Rousseau (18)
  5. Nina Muraszko (16)

 

Rada Instytutu Archeologii:

  1. Aleksandra Barejko (17)
  2. Maria Lausz (15)
  3. Dawid Rembecki (15)
  4. Maciej Sadło (15)
  5. Karolina Warecka (14)
  6. Ludmiła Krukowska (13)
  7. Eliza Kloczkowska (11)

Parlament Studentów UW:

  1. Aleksandra Konrad (23)

 

 

 

 

Wydział „ Artes Liberales

14.11.2017r.

Frekwencja: 13,1%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

 

Zarząd Samorządu Studentów WAL:

  1. Karol Jan Popow (45)
  2. Igor Hubert Szoplik (43)
  3. Edyta Wdzięczkowska (37)
  4. Karolina Sobieszek (37)
  5. Jakub Gołębiewski (20)

 

Rada Wydziału WAL:

  1. Maksymilian Barcik (34)
  2. Edyta Wdzięczkowska (33)
  3. Zuzanna Sawińska (24)
  4. Michał Grabowski (23)
  5. Hubert Będkowski (20)
  6. Mateusz Stańczyk (19)
  7. Jakub Gołębiewski (18)
  8. Paulina Malinowska (16)

 

Parlament Studentów UW:

  1. Maksymilian Barcik (32)

 

 

 

 

Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego

14.11.2017r.

Frekwencja: 40,9%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

 

Zarząd Samorządu Studentów ICM:

  1. Mateusz Wolski (8)
  2. Maciej Bolesław Konieczka (7)
  3. Iga Olszewska (7)
  4. Natalia Osuch (6)
  5. Andrzej Szczepańczyk (5)

 

Parlament Studentów UW:

  1. Maciej Bolesław Konieczka (7)

 

 

 

Instytut Muzykologii

13.11.2017r.

Frekwencja: 16,18%

 

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

 

Zarząd Samorządu Studentów Imuz:

  1. Grzegorz Żórawski (25)
  2. Beata Linder-Kopiecka (21)
  3. Julia Jadwiga Rutkowska (21)
  4. Paulina Patrycja Książek (20)
  5. Magdalena Katarzyna Pasternak (20)

 

Rada Instytutu Muzykologii:

  1. Grzegorz Żórawski (23)
  2. Julia Jadwiga Rutkowska (13)

 

Parlament Studentów UW:

  1. Beata Linder-Kopiecka (25)

 

 

 

Instytut Rusycystyki

13.11.2017r.

Frekwencja: 13,4%

 

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

 

Zarząd Samorządu Studentów Instytutu Rusycystyki:

  1. Mateusz Wąsowski (23)
  2. Daniel Jóźwik (17)
  3. Łukasz Ciszewski (16)
  4. Palina Askirka (12)

 

Rada Wydziału Lingwistyki Stosowanej:

  1. Łukasz Ciszewski (32)

 

 

 

Dom Studenta nr 4

10.11.2017r.

Frekwencja: 18,94%

 

W wyniku wyborów do Rady Mieszkańców wybrano następujące osoby:

1.Jakub Pietrzak (29)

2.Tomasz Tytus Januszkiewicz (24)

2.Sylwia Sobiło (24)

4.Jakub Strużyński (20)

5.Marcin Germaniuk (19)

 

Dom Studenta nr 3

2.11.2017r.

frekwencja: 5,89%

 

W wyniku wyborów Rady Mieszkańców wybrano następujące osoby:

  1. Dmytro Besarab (29)
  2. Bazhena Mazheika (22)
  3. Oskar Sawicki (21)
  4. Weronika Kamińska (20)
  5. Arkadiusz Falkiewicz (18)

 

 

Instytut Etnologii i Antropologii Kulturowej

21.11.2017r.

frekwencja: 13,70%

 

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

 

Zarząd Samorządu Studentów IEiAK:

  1. Joanna Dąbrowska (19)
  2. Magda Kalinowska (18)
  3. Kacper Kasdepke (17)

 

Rada Wydziału Historycznego

  1. Julia Harasimowicz (23)

 

Rada IEiAK:

  1. Magda Kalinowska (20)
  2. Kacper Kasdepke (19)

 

 

 

Studia Filologiczno-Kulturoznawcze

7.11.2016r.

frekwencja: 5,41%

 

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

 

Zarząd Samorządu Studentów SFK:

  1. Maria Koczorowska (3)
  2. Marta Agata Morawska (3)
  3. Maja Julia Stasiełuk (3)
  4. Adrianna Izydorczyk (2)

 

Parlament Studentów UW:

  1. Maria Koczorowska (4)

 

 

 

Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych

6.11.2017r.

frekwencja: 51,85%

 

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

 

Zarząd Samorządu Studentów EUROREG:

  1. Judyta Łuczyńska (13)
  2. Jakub Rebryk (12)
  3. Paweł Sieńczewski (11)
  4. Wanda Biedka (10)
  5. Marlena Skrzypczak (10)

 

Rada Instytutu Ameryk i Europy:

  1. Paweł Sieńczewski (13)

 

Parlament Studentów UW:

  1. Jakub Rebryk (13)

 

 

 

 

 

Instytut Historyczny

6.11.2017r.

frekwencja: 20,02%

 

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

 

Zarząd Samorządu Studentów IH:

  1. Julia Budzisz (92)
  2. Bartłomiej Przybysz (77)
  3. Kacper Czechowicz (75)
  4. Aleksander Klus (74)
  5. Maciej Wydrzyński (62)

 

Rada Wydziału Historycznego:

  1. Marta Pali (71)
  2. Wojciech Siwek (62)
  3. Jacek Roszkiewicz (53)

 

Rada Instytutu Historycznego:

  1. Julia Nowakowska (67)
  2. Michał Rasztaszański (60)
  3. Agnieszka Goluch (60)
  4. Aleksander Klus (59)
  5. Milena Miechowicz (53)
  6. Michał Główka (53)
  7. Izabela Marianna Śliwińska (52)
  8. Bartosz Kamiński (49)
  9. Dominika Kowalczyk (47)
  10. Kacper Gęsior (46)

 

Parlament Studentów UW:

  1. Bartłomiej Przybysz (92)
  2. Michał Jachimowicz (72)

 

 

 

Instytut Lingwistyki Stosowanej

6.11.2017r.

frekwencja: 6,64%

 

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

 

Zarząd Samorządu Studentów ILS:

  1. Anna Maria Kusio (44)
  2. Tomasz Michalik (25)

 

Rada Instytutu Lingwistyki Stosowanej:

  1. Arkadiusz Falkiewicz (49)

 

Parlament Studentów UW:

  1. Arkadiusz Falkiewicz (50)

 

 

 

Instytut Stosunków Międzynarodowych

14.11.2017r.

frekwencja: 6,61%

 

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

 

Zarząd Samorządu Studentów ISM:

  1. Karolina Anna Kowalska (53)
  2. Agata Dorota Stankowska (51)
  3. Paulina Joanna Górska (43)
  4. Zuzanna Magdalena Lewandowska (39)
  5. Adrianna Remiszewska (35)

 

Rada Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych:

  1. Jakub Joachim Mosek (43)
  2. Mateusz Mejza (41)
  3. Weronika Paryszek (39)
  4. Kamil Stanisław Opara (38)
  5. Julia Szebeszczyk (34)
  6. Maciej Michał Podstawka (31)
  7. Tadeusz Piotr Jarczyk (30)

 

Rada Instytutu Stosunków Miedzynarodowych:

  1. Karolina Anna Kowalska (62)
  2. Adrianna Remiszewska (40)
  3. Damian Borkowski (38)

 

Parlament Studentów UW:

  1. Jakub Jan Bator (64)
  2. Agata Dorota Stankowska (42)

 

 

 

Wydział Psychologii

7.11.2017r.

Frekwencja: 5,62 %

 

Zarząd Samorządu Studentów Wydziału Psychologii:

  1. Agnieszka Branicka (45)
  2. Joanna Rudnicka (38)
  3. Magdalena Arkuszewska (37)
  4. Beata Malińska (34)
  5. Martyna Wyrobek (34)

 

Rada Wydziału Psychologii:

1.Marcela Dziekan (50)

  1. Wiktor Trzebicki (46)
  2. Michalina Dudziak (41)
  3. Maria Bronowska (37)
  4. Beata Malińska (35)
  5. Joanna Rudnicka (35)
  6. Kamil Koter (34)
  7. Szymon Burszta (33)
  8. Kacper Krakowiak (33)
  9. Edyta Kołakowska (31)

 

Parlament Studentów UW:

  1. Agnieszka Branicka (49)
  2. Wiktor Trzebicki (47)

 

 

 

 

Wydział Geologii

07.11.17r.

Frekwencja: 24,65%

 

Zarząd Samorządu Studentów Wydziału Geologii:

  1. Kamil Kobyliński (101)
  2. Maciej Słowikowski (87)
  3. Sebastian Pawlak (86)
  4. Justyna Rabińska (80)
  5. Jakub Pięta (79)

 

Rada Wydziału Geologii:

1.Maciej Słowikowski (93)

  1. Sebastian Pawlak (91)
  2. Zuzanna Piotrowicz (69)
  3. Jakub Pięta (64)
  4. Sylwia Kamińska (61)
  5. Justyna Kondratowicz (61)
  6. Kamila Lipska (61)
  7. Agnieszka Pałczyńska (61)

 

Parlament Studentów UW:

  1. Kamil Kobyliński (105)
  2. Marcin Piekut (97)

 

 

 

Wydział Nauk Ekonomicznych

7.11.2017r.

Frekwencja: 16,65 %

 

Zarząd Samorządu Studentów Wydziału Nauk Ekonomicznych:

  1. Michał Nowak (202)
  2. Michał Mizak (180)
  3. Kamil Korzeń (174)
  4. Emilia Cieślewicz (160)
  5. Mikołaj Ostrzołek (147)

 

Rada Wydziału Nauk Ekonomicznych:

  1. Adam Wadhwa (211)
  2. Filip Górski (202)
  3. Kamil Korzeń (178)
  4. Michał Mizak (174)
  5. Paulina Darłak (172)
  6. Emilia Cieślewicz (163)
  7. Michał Kowalik (147)
  8. Karolina Zaniewicz (147)
  9. Wiktoria Łuczak (139)
  10. Mikołaj Ostrzołek (137)
  11. Mikołaj Kuśmierczak (134)

 

Parlament Studentów UW:

  1. Adam Wadhwa (189)
  2. Michał Nowak (183)

 

 

Instytut Filozofii

27.10.2017r.

frekwencja: 1,76%

 

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

 

Zarząd Samorządu Studentów IF:

  1. Jakub Jedynacz (14)

 

Rada Wydziału Filozofii i Socjologii:

  1. Tomasz Chabło (11)

 

Rada Instytutu Filozofii:

  1. Jakub Jedynacz (11)
  2. Jerzy Walkiewicz (10)
  3. Arkadiusz Bielecki (9)
  4. Tomasz Chabło (9)
  5. Aleksander Krzyżanek (9)

 

 

 

Katedra Italianistyki

27.10.2017r.

frekwencja: 6,69%

 

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów KI:

  1. Dominik Kowalczyk (13)
  2. Rafał Lipski (13)
  3. Maria Miszkowska (11)
  4. Agata Boguszewska (10)
  5. Michalina Borzechowska (10)

 

 

 

Instytut Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji

26.10.2017r.

frekwencja: 3,5%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

 

Zarząd Samorządu Studentów IPSiR:

1.Izabela Potent (22)

2.Zuzanna Kostrzewa (21)

3.Maciej Białobrzeski (20)

4.Grzegorz Jakubowski (16)

5.Aleksander Bieszczad(14)

6.Bartłomiej Wójtowicz(12)

 

Parlament Studentów UW:

1.Maciej Białobrzeski (24)

2.Mateusz Bieniak (16)

 

 

 

 

 

Wydział Prawa i Administracji

26.10.2017r.

frekwencja: 11,48%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

 

Zarząd Samorządu Studentów WPiA:

  1. Zuzanna Buszman (389)
  2. Jan Krajewski (343)
  3. Ewa Gutkowska (341)
  4. Rafał Kaniewski (315)
  5. Rafał Piasecki (310)
  6. Daria Dymkowska (308)
  7. Michał Radek (294)

 

Rada Wydziału Prawa i Administracji:

  1. Antoni Żukowski (289)
  2. Daria Dymkowska (277)
  3. Robert Hyżorek (267)
  4. Ewa Gutkowska (266)
  5. Maksymilian Mahor (266)
  6. Jan Krajewski (263)
  7. Lidia Malinowska (262)
  8. Krzysztof Worek (262)
  9. Monika Wiącek (261)
  10. Olga Cabak (259)
  11. Jan Krupnik (259)
  12. Jakub Obuchowski (253)
  13. Agata Łęcicka (252)
  14. Klaudia Kowalczyk (247)
  15. Jan Karsznicki (246)
  16. Rafał Piasecki (242)
  17. Hubert Zalewski (241)
  18. Rafał Kaniewski (240)
  19. Paulina Węgrzynowicz (240)
  20. Mateusz Rojewski (239)
  21. Michał Giżewski (234)
  22. Piotr Filipowski (232)
  23. Filip Sobociński (232)
  24. Klaudia Nowak (230)
  25. Kevin Mglej (229)
  26. Gabriela Niedziałkowska (228)
  27. Emilia Michałuszko (226)
  28. Ludwik Malisz (224)
  29. Aleksandra Jeromin (219)
  30. Tomasz Dębski (217)
  31. Michał Radek (214)
  32. Michał Jędrzejczak (211)

 

Parlament Studentów UW:

  1. Zuzanna Buszman (376)
  2. Robert Hyżorek (301)
  3. Jan Karsznicki (292)

 

 

Międzywydziałowe Indywidualne Studia Matematyczno – Przyrodnicze

26.10.2017r.

frekwencja: 7,82 %

 

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

 

Zarząd Samorządu Studentów MISMaP:

  1. Tomasz Zając (29)
  2. Teodor Olejko (22)
  3. Zofia Łaptaś (21)
  4. Karina Pietrasik (19)
  5. Małgorzata Sudoł (18)
  6. Piotr Brzozowski (17)
  7. Mikołaj Szumowski (16)
  8. Piotr Grabysz (15)
  9. Michał Chorowski (15)

 

Rada Kolegium MISMaP:

  1. Julia Michalkiewicz (33)

 

Parlament Studentów UW:

  1. Tomasz Zając (33)

 

 

 

Centrum Europejskie

25.10.2017r.

frekwencja: 13,37%

 

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

 

Zarząd Samorządu Studentów CE:

  1. Michał Kocot (44)
  2. Julia Skrzypczak (43)
  3. Renata Pawelec (42)
  4. Weronika Frąckiewicz (31)
  5. Joanna Pawlińska (28)

 

Rada Centrum Europejskiego:

  1. Julia Skrzypczak (47)
  2. Weronika Przesmycka (43)
  3. Daria Kostka (27)

 

Parlament Studentów UW:

  1. Michał Jurkowski (55)

 

 

 

Uniwersyteckie Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Niemieckiego

25.10.2017r.

frekwencja: 8,18%

 

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

 

Zarząd Samorządu Studentów UKKNJN:

  1. Magdalena Barszcz (7)
  2. Wiktoria Czemodurow (7)
  3. Julia Kalinowska (6)
  4. Aleksandra Cyrek (5)
  5. Klaudia Maciążek (4)

 

Parlament Studentów UW:

  1. Monika Nawacka (7)

 

 

Wydział Biologii

27.10.2017r.

frekwencja: 8,89%

 

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

 

Zarząd Samorządu Studentów WB:

  1. Karolina Korytkowska (53)
  2. Tomasz Kalinowski (47)
  3. Krystyna Dorota Szumbarska (42)
  4. Maria Weronika Jagielska (40)
  5. Jonasz Bartosz Patkowski (40)
  6. Alicja Wojciechowska (34)
  7. Łukasz Tolak (33)
  8. Agata Lewandowska (31)

 

Rada Wydziału Biologii:

  1. Krystyna Dorota Szumbarska (42)
  2. Maria Weronika Jagielska (41)
  3. Tomasz Kalinowski (41)
  4. Grzegorz Browarski (38)
  5. Alicja Wojciechowska (36)
  6. Jonasz Bartosz Patkowski (35)
  7. Kamil Dąbrowski (32)
  8. Paulina Joanna Wójtowicz (31)
  9. Kornel Kosajda (28)
  10. Alicja Krop (26)
  11. Izabela Kulig (26)
  12. Adrian Iwaniuk (25)
  13. Łukasz Tolak (24)
  14. Agata Lewandowska (23)
  15. Karol Szymański (23)
  16. Mateusz Woźnica (22)
  17. Ewelina Pielaszek (20)
  18. Maciej Damian Plichta (18)

 

Parlament Studentów UW:

  1. Grzegorz Browarski (53)
  2. Kamil Dąbrowski (41)

 

 

Dom Studenta 1

27.10.2017r.

frekwencja: 5,72%

 

W wyniku wyborów do Rady Mieszkańców wybrano następujące osoby:

  1. Bogdan Andrushchenko (9)
  2. Karolina Kędzierska (9)
  3. Vladyslav Humeniuk (7)
  4. Mateusz Pyszciek (7)
  5. Aliaksandr Sarokin (2)

 

 

Uniwersyteckie Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Francuskiego

25.10.2017r.

frekwencja: 11,9%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

 

Zarząd Samorządu Studentów UKKNJF:

  1. Natalia Ciupak (8)
  2. Aleksandra Danecka (7)
  3. Ada Jastrzębska (7)

 

Instytut Stosowanych Nauk Społecznych
08.11.17r.
Frekwencja: 7,23%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów ISNS
1. Barbara Gradowicz (35)
2. Krzysztof Skoczeń (30)
3. Weronika Cisek (29)
4. Krzysztof Pommersbach (27)
5. Łukasz Jórczak (22)

Rada Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji:
1. Oliwia Tracz (40)

Rada Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych:
1. Krzysztof Pomiersbach (39)
2. Olwia Tracz (30)
3. Monika Malon (22)

Parlament Studentów UW:
1. Julia Sobolewska (45)

 

Instytut Socjologii
8.11.2017r.
frekwencja: 14,91 %

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów IS:
1. Kamil Mikołaj Lebnicki (52)
2. Stanisław Ludwik Tarnowski (51)
3. Zuzanna Izabela Kiedrowicz (45)
4. Stanisław Maria Różycki (45)
5. Grzegorz Stanisław Szczupski (44)
6. Krystian Pakuła (42)
7. Franciszek Gromadzki (39)

Rada Wydziału Filozofii i Socjologii:
1. Stanisław Ludwik Tarnowski (60)
2. Grzegorz Stanisław Szczupski (55)
3. Zuzanna Izabela Kiedrowicz (50)
3. Stanisław Maria Różycki (50)
5. Natalia Dróżdż (49)
5 Anna Maria Skiba (49)
7. Jowita Agnieszka Jerke (43)
8. Arkadiusz Piotr Dutka (40)

Rada Instytutu Socjologii:
1. Kamil Mikołaj Lebnicki (64)
2. Stanisław Ludwik Tarnowski (56)
3. Zuzanna Izabela Kiedrowicz (47)
4. Natalia Dróżdż (46)
5. Stanisław Maria Różycki (45)
5 Anna Maria Skiba (45)
7. Jowita Agnieszka Jerke (37)

Parlament Studentów UW:
1. Kamil Mikołaj Lebnicki (50)

 

 

Katedra Białorutenistyki
08.11.17r.
Frekwencja: 29,31%

Zarząd Samorządu Studentów Katedry Białorutenistyki
1. Jan Stanisław Wieczorek (9)
2. Aleksandra Ilczuk (8)
3. Klaudia Martyna Stachniak (7)
4. Sebastian Robert Kamionka (6)
5. Filip Karol Urbański (6)

Parlament Studentów UW:
1. Filip Karoli Urbański (12)

 

 

Instytut Filologii Klasycznej
8.11.2017r.
Frekwencja: 3,94 %

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów Instytutu Filologii Klasycznej:
1. Aleksandra Elżbieta Kamieńska (6)
2. Jarosław Marek Koźluk (4)
3. Mateusz Kwiatkowski (3)
4. Konrad Kacper Mrozik (3)

 

Międzyobszarowe Indywidualne Studia Humanistyczne i Społeczne
9.11.2017r.
frekwencja: 14,12 %

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów MISH:
1. Michał Pawłowski (57)
2. Joanna Nawrotkiewicz (55)
3. Maciej Bednarski (52)
4. Magdalena Piśko (47)
5. Katarzyna Wardzyńska (46)
6. Antonina Januszkiewicz (43)
7. Maciej Libich (41)

Rady Kolegium MISH:
1. Paweł Zalewski (60)
2. Joanna Nawrotkiewicz (55)
3. Maciej Bednarski (48)
4. Natalia Woszczyk (44)
5. Magdalena Piśko (44)
6. Przemysław Wojenka (40)
7. Patrycja Gliwka (39)

Parlament Studentów UW:
1. Konstanty Ramotowski (60)
2. Piotr Drygas (48)

 

 

Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki
09.11.17r.
Frekwencja: 7,07%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki:
1. Karol Pieniący (61)
2. Mateusz Ewaryst Jaworski (53)
3. Kamila Winnicka (45)
4. Paweł Grzegorz Michalak (43)
5. Barbara Wojtczak (42)
6. Agnieszka Sękalska (40)
7. Aleksander Buła (39)

Rada Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki:
1. Kamila Winnicka (68)
2. Mateusz Ewaryst Jaworski (61)
3. Karol Pieniący (59)
4. Anna Warno (50)
5. Kamil Piotr Rychlewicz (48)
6. Marcin Mazurek (46)
7. Magdalena Godzińska (43)
8. Karol Bogumił Kiljan (43)
9. Paweł Grzegorz Michalak (42)
10. Dominika Ewa Bankiewicz (41)
11. Pavlo Melnyk (40)
12. Zuzanna Irena Pilat (40)
13. Dominik Ambroziak (36)
14. Piotr Radziński (36)
15. Marcin Waryszak (36)
16. Piotr Jan Rutkowski (35)
17. Stanisław Jan Dobrowski (34)
18. Grzegorz Paweł Kowalczyk (33)
19. Bohdan Petraszczuk (33)
20. Przemysław Grabowski (32)

Parlament Studentów UW:
1.Mateusz Ewaryst Jaworski (44)
2.Paweł Grzegorz Michalak (44)

 

 

Ośrodek Studiów Amerykańskich
9.11.2017r.
frekwencja: 4,88 %

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów OSA:
1. Julia Poncyljusz (29)
2. Aleksandra Rabenda (26)
3. Jacek Cygan (24)
4. Zuzanna Pidek (16)
5. Gabriela Stangreciak (16)
6. Aleksandra Mackiewicz (14)
7. Nikola Wróblewska (13)

Rada Instytutu Ameryk i Europy:
1. Julia Poncyljusz (35)
2. Aleksandra Mackiewicz (21)
3. Gabriela Stangreciak (19)
4. Jan Szymczak (19)
5. Andrzej Sykuła (10)

Parlament Studentów UW:
1. Aleksandra Rabenda (27)
2. Julia Poncyljusz (26)

 

 

Instytut Germanistyki
09.11.17r.
Frekwencja: 19.5%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów Instytutu Germanistyki:
1. Klaudyna Słodkowska (19)
2. Michał Ozimek (12)
3. Karolina Rosa (12)
4. Krzysztof Łańcucki (10)
5. Kinga Malinowska (9)

Rada Wydziału Neofilolofii:
1. Karolina Rosa (16)
2. Krzysztof Łańcucki (13)
3. Kinga Malinowska (12)
4. Michał Ozimek (12)

Rada Instytutu Germanistyki:
1. Klaudyna Słodkowska (18)
2. Michał Ozimek (12)
3. Karolina Rosa (11)
4. Kinga Malinowska (10)
5. Krzysztof Łańcucki (10)

Parlament Studentów UW:
1. Tomasz Januszkiewicz (21)

 

 

Katedra Studiów Interkulturowych Europy Środkowo-Wschodniej
10.11.2017r.
frekwencja: 16,22%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów KSIEŚW:
1. Iga Naparty (24)
2. Oliwia Aleksandra Styś (24)
3. Rafał Jastrzębski (22)
4. Maja Kunka (21)
5. Patryk Frąckiewicz (19)

Rada Wydziału Lingwistyki Stosowanej:
1. Oliwia Aleksandra Styś (24)
2. Patryk Frąckiewicz (18)

Parlament Studentów UW:
1. Patryk Frąckiewicz (25)

 

 

[Wybory ponowne 2017]

->Instytut Etnologii i Antropologii Kulturowej

21.11.2017r.

frekwencja: 13,70%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

 

Zarząd Samorządu Studentów IEiAK:

  1. Joanna Dąbrowska (19)
  2. Magda Kalinowska (18)
  3. Kacper Kasdepke (17)

 

Rada Wydziału Historycznego:

  1. Julia Harasimowicz (23)

 

Rada IEiAK:

  1. Magda Kalinowska (20)
  2. Kacper Kasdepke (19)

 

 

[Wybory uzupełniające 2017/2018]

->Instytut Lingwistyki Stosowanej

23.11.2017r.

frekwencja: 3,14%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

 

Zarząd Samorządu Studentów ILS:

  1. Joanna Świątek (23)
  2. Gabriela Katarzyna Flis (22)

 

Rada Wydziału Lingwistyki Stosowanej:

  1. Joanna Świątek (23)
  2. Gabriela Katarzyna Flis (21)

 

Rada Instytutu Lingwistyki Stosowanej:

1.Gabriela Katarzyna Flis (23)

  1. Joanna Świątek (22)

 

 

[Wybory uzupełniające 2017/2018]

-> Instytut Historii Sztuki

24.11.2017r.

frekwencja: 2,64 %

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

 

Zarząd Samorządu Studentów IHS:

  1. Emma Julia Kołodziejczyk (8)
  2. Katarzyna Małgorzata Pucuła (6)
  3. Paulina Anna Pieńkowska (4)
  4. Jakub Jakubowski (3)
  5. Bartłomiej Piotr Lis (3)

 

 

[Wybory ponowne 2017]

-> Instytut Nauk Politycznych

24.11.2017r.

frekwencja: 8,51%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

 

Zarząd Samorządu Studentów INP:

  1. Łukasz Obrycki (61)
  2. Adam Łukasiewicz (60)
  3. Janusz Kołodziejski (59)
  4. Krystyna Kurman (56)
  5. Agata Murawska (53)

 

 

[Wybory ponowne 2017]

-> Wydział Polonistyki

24.11.2017r.

frekwencja: 0,17%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

 

Parlament Studentów UW:

  1. Jagoda Białota (2)
  2. Olga Lewandowska (1)

 

 

[Wybory ponowne 2017]

-> Studia Filologiczno-Kulturoznawcze

7.11.2016r.

frekwencja: 5,41%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

 

Zarząd Samorządu Studentów SFK:

  1. Maria Koczorowska (3)
  2. Marta Agata Morawska (3)
  3. Maja Julia Stasiełuk (3)
  4. Adrianna Izydorczyk (2)

 

Parlament Studentów UW:

  1. Maria Koczorowska (4)

 

 

[Wybory uzupełniające 2017/2018]

-> Międzywydziałowe Studia Ochrony Środowiska

05.12.2017r.

frekwencja: 0,6 %

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

 

Zarząd Samorządu Studentów MSOŚ:

  1. Katarzyna Soja (1)

 

 

[Wybory uzupełniające 2017/2018]

->Instytut Filozofii

7.12.2017r.

frekwencja: 3,41%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

 

Zarząd Samorządu Studentów Instytutu Filozofii:

  1. Jan Paweł Grzybowski (25)
  2. Monika Dybalska (21)
  3. Krzysztof Arkadiusz Bielecki (17)
  4. Konrad Dudek (13)

 

Rada Wydziału Filozofii i Socjologii:

  1. Łukasz Piątkiewicz (22)
  2. Jakub Jednacz 19)
  3. Konrad Dudek (14)

 

Rada Instytutu Filozofii:

  1. Łukasz Piątkiewicz (22)
  2. Konrad Dudek (17)

 

 

[Wybory uzupełniające 2017/2018]

-> Wydział Biologii

11.12.2017r.

frekwencja: 3,21 %

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

 

Rada Wydziału Biologii:

  1. Karolina Korytkowska (19)
  2. Maria Bożko (16)
  3. Wojciech Śliwakowski (16)

 

 

[Wybory uzupełniające 2017/2018]

-> Wydział Zarządzania

12.12.2017r.

frekwencja: 0,51%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

 

Zarząd Samorządu Studentów Wydziału Zarządzania:

  1. Justyna Pułtorak (30)

 

Rada Wydziału Zarządzania:

  1. Magdalena Pawka (27)

Dodaj komentarz